Rebirth beauty

Tweede Reitse Dreef 66, Den Bosch
Open Tomorrow: 10:00 - 20:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair
Nails
Hair removal
Face
Massage
Body

Venue reviews

4,6
91 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Mijn afspraak duurde langer dan verwacht maar ze nam toch zorgvuldig de tijd en liet me pas gaan als ik tevreden was. Ik ga hier zeker terugkomen.
Vriendelijk en kundig fijne ervaring
BIAB op mijn tenen online geboekt. De medewerker was vriendelijk, maar de communicatie verliep lastig en er was onduidelijkheid over mijn boeking. De ruimte en het toilet vond ik erg onhygiënisch en de gebruikte vijl zag er oud en vies uit. Tijdens het vijlen werd meerdere keren mijn huid geraakt, waardoor ik nu wondjes/korstjes heb. Mijn nagels zien er uiteindelijk prima uit, maar de totale ervaring voelde voor mij onprofessioneel en onprettig.
Fijne plek voor een behandeling! De dames dachten goed mee.
Bij toeval kwam ik bij Rebirth Beauty terecht. Het was een waanzinnig ontspannen ervaring. Neda is ontzettend lief, warm en gastvrij. Kom graag nog een keer terug vanuit Amsterdam.
Show more reviews...

Meet the team

Services

Hair
Body
Face
Nails
Massage
Hair removal
Medical Aesthetics

What our customers say about Neda

Friendly5
Professional5
Skilled5

About

Rebirth beauty
Tweede Reitse Dreef 66
Den Bosch

Rebirth Beauty is een fijne salon gevestigd in Den Bosch. Deze salon biedt een breed scala aan diensten aan en is bekend om zijn klantvriendelijke benadering.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte 's-Hertogenbosch, Vierde Reit.

Het team:
Rebirth Beauty heeft een klein team van toegewijde medewerkers die zorg dragen voor hun klanten. Ze zetten hun expertise in om het beste resultaat te bereiken en streven ernaar om elke klant zich speciaal en verzorgd te laten voelen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & ontspannen
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Clarins, Estée Lauder, Dior, Sothys, Sisley & Karmameju
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Products used in this venue

  • Clarins
  • Dior
  • Estée Lauder
  • Sisley
  • Sothys

Beauty Salons nearby