SanChic

De Saren 16, Den Bosch, 5235AL
Open Today: 09:00 - 17:30

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face
Massage

Venue reviews

4,9
494 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Vanaf het moment dat ik binnenstapte voelde ik me welkom. De ruimte straalt rust en professionaliteit uit, met zachte muziek en een warme ambiance die meteen zorgt voor ontspanning. Sanne is ontzettend vriendelijk en kundig. De gezichtsbehandeling was uitgebreid en zorgvuldig uitgevoerd. Mijn huid voelde na afloop zijdezacht. Wat ik vooral waardeerde was de persoonlijke aandacht en het gevoel dat ik echt in goede handen was.
Fijne behandeling ! Heerlijk relaxed ☺️
Prettige ontvangst en ruimte. Deskundig én heerlijke behandeling zowel van mijn voeten als m'n gezicht inclusief sprekende wenkbrauwen
Ontspannen, gastvrij en deskundig
Ik ben héél erg tevreden, kom er om die reden dan ook elke 6 weken terug voor gezichtsbehandeling .
Show more reviews...

About

SanChic
De Saren 16
5235AL Den Bosch

Bij de gezellige thuissalon SanChic kun je terecht voor diverse behandelingen. Eigenaresse Sanne is een enthousiaste schoonheidsspecialiste die haar behandelingen vakkundig en met passie uitvoert. Laat je lekker verwennen bij SanChic en je verlaat stralend de salon.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Op 5 minuten loopafstand vind je bus 6 bij bushalte Empel Haagstraat.

Het team: Sanne heeft 3 jaar ervaring, ze vindt het erg belangrijk om je goed te helpen vooral met voetproblemen. Ze heeft meerderen certificaten en diploma’s behaald voor onder andere allround schoonheidsspecialiste met verschillende specialisaties, pedicure & medisch pedicure, Shellac & training nagels

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: De salon heeft een warme sfeer en is mooi en netjes ingericht met warme kleuren. Gespecialiseerd in: Gezichtsbehandeling, medisch pedicure, massages, ontharen van het lichaam, wimpers en wenkbrauwen verven. Merken en producten: Sans Soucis, CND Shellac & Lycon De extra's: Sanne is medisch pedicure en mag klanten met diabetes en reuma ontvangen.

MonMonday
09:0016:00
TueTuesday
09:0017:30
WedWednesday
09:0020:30
ThuThursday
09:0017:30
FriFriday
09:0017:30
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Venue awards

Top Rated 2024Top Rated 2021

Beauty Salons nearby