Mijn haar is geweldig goed geknipt door Carlos. Ik legde mijn idee voor en hij wist gelijk wat ik wilde. Carlos beloofde me boven verwachting te knippen en dat is gelukt. Hij nam echt de tijd voor me.
Men's Haircut
Dave•over 7 years ago
Verified review
Nog in verbouwing dus daar ga ik niet over miepen. Perfect geknipt! Fijne Kapper! Kom zeker terug.
Styled by Carlos•Men's Haircut
Jeroen•over 7 years ago
Verified review
Carlos begrijpt precies wat ik wil met mijn haar. Ik heb ook een geweldige hoofdmassage gekregen tijdens het wassen
Styled by Carlos•Ladies' Haircuts
Esther•over 7 years ago
Verified review
Op zoek naar een andere kapper en: Gevonden! Ik heb een prettige behandeling gekregen door het vriendelijke personeel van SA. Het resultaat was top! Erg blij met mijn nieuwe kapsel.
Ladies' Haircuts
Vanessa•over 7 years ago
Verified review
Ik had netjes een afspraak gemaakt via Treatwell en de prijs en tijd werd aangegeven, samen met het (verkeerde) adres. Na een lange reistijd kwam ik aan op het juiste adres. Ik werd gelijk meegenomen en mijn haren werden gewassen. Vervolgens 50 minuten gewacht om te laten föhnen. Er was geen degelijke handdoek dus alles druppelde over mijn broek. Eenmaal in de stoel om te föhnen heeft een medewerker er 1 uur erover gedaan. Hierna kon ik natuurlijk niet geknipt worden, maar moest ik een 40 minuten wachten. Het knippen zelf duurde ook ruim 1 uur. Op de site staat €50,-. Maar ze laten je €80,- in de salon afrekenen. Personeel is vriendelijk, maar zeker niet bekwaam. Als ik vroeg hoe lang het nog duurde, kreeg ik elke keer als antwoord: "Je bent bijna aan de beurt". Verder geen uitleg, empathie of besef dat men andere afspraken heeft. Het knipwerk is prima, maar zeker niet waard om zo lang erop te wachten.