Ik had een skin analyse , ik heb veel geleerd . Ik heb producten aangeschaft die mij bij mijn doelstellingen zullen helpen . Ik kan niet wachten tot mijn behandeling .
m. .•over 2 years ago
Dankjewel Ilse, de afspraak ging weer vlot & met aandacht. tot de volgende x!
A.v.•over 2 years ago
Kim was zeer professioneel! Ondanks dat ik nerveus was viel de behandeling ontzettend mee, Kim had me goed voorbereid. Ook het advies na de behandeling was top! Ik kom zeker terug!
C.d.•over 2 years ago
Super fijne behandeling gehad door lieve chantal geholpen.
E.B.•over 2 years ago
Een hartelijk ontvangst en een heerlijke & persoonlijke behandeling door Claudia. Professioneel en laagdrempelig wat betreft het contact & behandeling. Voelde mij begrepen en gehoord. De behandeling HIFU 7 kan ik iedereen aanbevelen, is goed te doen met als toegift een heerlijk masker & massage.Uiteraard benieuwd naar mijn eindresultaat maar voor nu heel blij dat ik dit heb laten doen . Bedankt Claudia , ik kom zeker nog eens terug voor een investering in mijzelf ;-) ! Groet , Halka