Reviews are written by customers after their visit.

4,6
2457 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Tot nu toe heel tevreden met hoe ik daar behandeld werd, ik heb nog een nieuwe afspraak staan voor een cryobehandeling. Net 1 behandeling op mijn buik gehad, volgens het meetlintje 4 cm geslonken, maar het is nog niet heel veel anders dan daarvoor voor mij gevoel, dus over 3 weken krijg ik nog een behandeling en dan kan ik echt zeggen hoe het eindresultaat is. Maar qua behandeling ben ik heel er prettig behandeld daar door Chiara. De behandeling was pijnloos en zelfs heel ontspannen!
Na de behandeling me wimpers waren heel mooi en nog nooit zo netjes geweest na de behandeling, maar na een half uur de wimpers op mijn rechter oog is waren helemaal scheef, de linkerkant ook super messy. Nu zit ik met scheef en messy wimpers voor paar weken... niet aangeraden voor wimperlift.
Werd goed uitgelegd wat er ging gebeuren. Behandeling op zich was wennen ( 1ste keer) alleen in de nek gevoelig. 1x per 4 weken herhalen, ben benieuwd naar eindresultaat Bedankt dames
Ik werd vriendelijk ontvangen. Voeten eerst in een badje, dan nagels geknipt en gevijld. Een korte scrubbehandeling van de voeten en ingesmeerd met een crème. Heerlijk zachte voeten en mooie nagels. Fijne behandeling.
Prima behandeling, maar werd allemaal wat snel uitgevoerd en met niet heel veel aandacht. Verder staat de salon vol met spullen wat het wat rommelig laat lijken.