Mooie entree. Wat ik wel mis is een kapstok en de mogelijkheid om je paraplu op te bergen. We stonden nu onhandig met de spullen te wachten. De muziek zou ook iets zachter mogen. Verder lief geholpen door Selma en mijn dochter is dolblij met haar Barbieroze nagellak. Het was voor haar een hele leuke ervaring!
Treatment by Martyna•Manicure
Edith•over 2 years ago
Verified review
Show venue reply...
Perfecte aandacht voor de klant en nemen echt de tijd om zorgvuldig te werken.
Treatment by Spaaz•Ladies' Waxing
Levine•over 2 years ago
Verified review
Show venue reply...
Everything was great! The experience and the results were exceptional!
Treatment by HeadSpa•Head Massage
Stela•over 2 years ago
Verified review
Show venue reply...
Heel vriendelijke en attent personeel. Leuke sfeer om even te ontspannen. Ik kwam een dag voor een pedicure, ik werd door Thanh geholpen. Ik vond het zo goed, ze deed het zo vakkundige dat de volgende dag kwam ik terug voor een manicure.
Treatment by Zeena•Manicure
Rosanna•over 2 years ago
Verified review
Show venue reply...
De medewerkers zijn erg vriendelijk en geven je een goed gevoel. De salon is erg relaxed en de haarspa wordt in een schuurtje achter de salon gegeven, waardoor je in een aparte ruimte zit. Hierdoor ben je afgezonderd van andere en kan je de haarspa helemaal ervaren. Ik raad iedereen aan om naar de salon te komen als je een ontspannen dag wilt ervaren.