Super fijne behandeling zal zeker terug komen of mensen doorsturen klein min puntje is dat alles zo snel gaat en het wisselen van personen die je behandelen
margo•almost 9 years ago
Ik wilde wimperextentions waren het van die plukjes die je ook bij het kruidvat kan halen. Heb het dus niet meer laten doen!
Anonymous•almost 9 years ago
Gelnagellak laten aanbrengen op nagels van handen en voeten. Ziet er netjes uit en keuze uit heel veel kleuren. Alleen lastig dat niet iedereen goed Nederlands spreekt.
Michèlle•almost 9 years ago
Goede pedicure gehad. Scrub van de voeten inbegrepen. Tijdens de pedicure zit je in een heerlijke massage stoel! Top!
Anonymous•almost 9 years ago
ondanks dat het was doorgegeven dat mijn vrouw engels sprekend was,en A.L.S patient,was de salon er totaal niet op voor bereid,en stond men te kijken van,we weten van niks. Dit was helaas onze laatste bezoek aan deze zaak.