Sweet & Smooth - Amsterdam Reviews

Hondiusstraat 10HS, Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
6142 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Was naar deze salon voor het eerst gegaan voor me benen en heb nu een weekje achter de rug en... het resultaat is PRIMA!! Zeker een aanrader! Er word veel aandacht aan besteed en ook duidelijke uitleg. Ze neemt de tijd voor je en dat is het belangrijkste! Bedankt en tot over paar weken weer!
Het is echt een super salon. Ik ben al meerdere malen geweest. Nicoletta is super aardig en stelt je op je gemak. Aanrader voor brazilian!
Eerste ervaring met sugaring. Is goed bevallen en niet zo pijnlijk als ik had verwacht. Een fijne salon met een vriendelijke eigenaresse en goede service.
Nicoletta is bijzonder vriendelijk en neemt alle tijd. Sugaring is veel minder pijnlijk dan harsen/waxen en het resultaat is ook beter vind ik. Heb gelijk een nieuwe afspraak gemaakt
Eerste keer Sugaring voor mij. 100% meegevallen qua pijn en ongemak. Heel gastvrij en super servicegericht.