We hebben genoten maar vonden prijs/kwaliteit het te duur. Er wordt niet verteld welke producten er worden gebruikt en de echte behandeling was maar een uur ongeveer. Verder tijd voor thee en haar fohnen. Massage mocht wel wat intensiever. Waren wel heel vriendelijk hoor.
Sandy0683217483•over 1 year ago
Eerste keer samen met mijn moeder geweest. Het was heerlijk. We hebben ervan genoten en komen zeker nog eens terug!
Danitsja•over 1 year ago
The whole vibe of the place relaxes you the minute you step In. Really enjoyed the whole experience. Highly recommended!!
Soujanya •over 1 year ago
Echt een goeie ervaring, goed advies en ging ontspannen weg.
Rebecca•over 1 year ago
De behandeling was top. Wat voor mij persoonlijk een bonus was, was de verwarmde verhoging onder je benen. Normaal krijg ik erg onrustige benen als ik lig voor een behandeling en dat was nu niet het geval! Dit zorgde er voor dat ik extra kon relaxen, echt top.