Sinds 2017 breng ik een bezoek aan deze salon.Ik was de wanhoop nabij omdat mijn oorspronkelijke kapper mijn eigen haar totaal had verwoest. Daar waar anderekapsalons geen uitkomst konden bieden ging Verginia de uitdaging aan en zocht samen met mij naar een passende oplossing. Ik heb nu al bijna drie jaar een fantastische bos met krullen en zou echt niet meer zonder kunnen. Iedere dag weer ben ik Verginia zo dankbaar dat ze in oplossingen dacht en niet in beperkingen. Een zakenvrouw met groot ❤️
Styled by Verginia Donders•Hair Extensions
sandra•over 6 years ago
Verified review
Vriendelijk en vakkundig
Hair Extensions
Bianca•over 6 years ago
Verified review
Een jaar geleden kwam ik hier voor het eerst en ik ben nog altijd erg tevreden. Mijn haar is énorm opgeknapt. Super blij om mijn krullen weer terug te zien!!
Blow Dry
Rebecca•over 6 years ago
Verified review
Ik kom hier altijd graag, ze helpen je goed, super leuk en gezellig personeel en ga altijd met een glimlach en mooi haar weg!