The (little) Beautysaloon Reviews

Uiterwaardenstraat 218, Amsterdam

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4,9
854 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Mijn eerste keer ooit bij een schoonheidssalon en ik vond het erg aangenaam! Rhiannon is ontzettend aardig, gaf goed advies en gebruikt fijne producten.
Net voor het eerst een manicure gehad met Shellac bij The (little) Beautysaloon. Mijn nagels zien er prachtig uit en het was ook nog eens heel gezellig. De salon ziet er leuk uit en er wordt hygiënisch gewerkt (na afloop mocht ik de vijl bijvoorbeeld mee naar huis nemen en anders zou deze weggegooid worden). Ik zal hier zeker nog eens heen gaan!
Super! Helemaal blij deze salon gevonden te hebben. Ik kom zeker terug.
Ik was zelf te laat voor de afspraak. Dat had geen invloed op de aandacht die er aan me besteed werd. Heb hier mijn wenkbrauwen laten doen en ze had de volledige aandacht voor mijn wenkbrauwen. Ben erg blij met het resultaat en zal hier zeker terug komen, aanrader!
Beryl is fantastic. Super friendly, great service.