Tropical Divas Beauty Studio.

Spaarndammerstraat 70-H, Amsterdam , 1013SZ
Open Tomorrow: 10:00 - 19:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Face
Massage
Body

Venue reviews

4,8
71 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Como siempre yo encantada. Esta chica con su dedicasion en lo que hace y sus Buenos consejos, me siento como en casa. 😍
behoorlijk verwaarloosde voeten door slechte pedicure. operatie en drukte. fravia blijkt zeer deskundig en gaat er helemaal voor. uiteindelijk veel langer dan een uur bezig geweest met moi resultaat. De studio is eenvoudig maar voldoende.
Super lieve dames. Hele goede pedicure gehad. Echt een aanrader!
It was absolutely heaven! They took their time! Highly recommend
😍😍😍
Show more reviews...

About

Tropical Divas Beauty Studio.
Spaarndammerstraat 70-H
1013SZ Amsterdam

Sfeer in de salon: Het is een huiselijke en vertrouwelijke vibe bij ons in de salon.

Merken en producten: We gebruiken commerciële en ook natuurlijke producten.

Het team: De eigenaresse heeft vijf jaar ervaring in de specialiteiten van de salon. Ze heeft ook meerdere diploma's behaald.

Gespecialiseerd in: De salon specialiseert zich in body shaping massages, post-operatie massages, gezichtsbehandelingen, pedi-en-mani cures.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Bus 22 en bus 48 stoppen beiden bij de halte 'spaarndammerstraat' en hierna is het minder dan 5 minuten lopen.

Extra's: De salon is gelegen in de woning van de eigenaresse. Hiervoor is een privé ruimte gecreëerd.

MonMonday
Closed
TueTuesday
10:00–19:00
WedWednesday
10:00–19:00
ThuThursday
10:00–19:00
FriFriday
10:00–19:00
SatSaturday
10:00–17:00
SunSunday
Closed

Venue awards

Top Rated 2024

Beauty Salons nearby