Goede wellness. Vriendelijk personeel, makkelijk te regelen en hygiënisch. Er is water om te drinken voorzien. Goede hamam. Een uurtje is jammer genoeg te weinig om de de kunst van sauna goed te doen. De stoelen om in te rusten zijn onaangenaam en ongemakkelijk. Er is geen toilet in het saunagedeelte. De deur van het saunagedeelte kan niet op slot. Geeft geen volledig privacygevoel. Een geluid in de sauna zelf, niet erbuiten was wenselijk. De sauna stond veel te heet. Begintemperatuur mag lager.
Treatment by Saunagast 1•Steam and Sauna Therapy
Nele•almost 2 years ago
Verified review
As always, great place and people
Treatment by Helen (F)•Relaxing Massage
luisa•almost 2 years ago
Verified review
iedere 6 weken weer fijn en ontspannend.
Treatment by Daniëlle (F)•Therapeutic Massage
Belinda•almost 2 years ago
Verified review
De massages bij het Market Hotel zijn erg ontspannend. Fijn personeel en een prettige, rustgevende ruimte. Ik raad het iedereen aan om zich hier te laten masseren.
Treatment by Daniëlle (F)•Therapeutic Massage
Channa•almost 2 years ago
Verified review
De beste massages in de stad! Het is maximaal ontspannen en echt een aanrader als je even je spieren wil laten ontspannen