Robin heeft kennis van zaken en is gastvrij. Ik heb heerlijk kunnen ontspannen en kom zeker bij hem terug.
Treatment by Robin•
Deep Tissue MassageShow all…
Anonymous•about 3 years ago
Tijdens weekend in The Market Hotel gebruik gemaakt van de wellness daar. Fijne sauna die voor ons alleen was. Schoon en volop ruimte. De behandelingen waren uitstekend. Onder andere Himalaya salt massage, pedicure en facial de luxe.
Dames zeer vriendelijk en professioneel. Kortom een heerlijke verwen middag.
Treatment by Saunagast 1•Steam and Sauna Therapy
Ria•about 3 years ago
Erg ontspannend!
Treatment by Helen•Head Massage
Anonymous•about 3 years ago
Lisa was vakkundig en vriendelijk. Mijn huid is heerlijk zacht en schoon na de behandeling. De wenkbrauwen weer mooi in vorm!
Classic Facials
Anonymous•about 3 years ago
Ik had een aanpak verwacht met slijpsteentjes en het vrijmaken van ingroei. Dat is medisch en heeft Robin uitgelegd. Het gebruik van slijptol is vanwege geluidsoverlast niet toegestaan. Ik ben zelf slecht op de hoogte van medisch en niet medisch pedicure. Mijn fout