Yurtlife

Cornelis van Uitgeeststraat 2b, Zaandam, 1508EH
Open Tomorrow: 10:00 - 17:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair removal
Face
Massage
Body
Counselling & Holistic

Venue reviews

4,7
563 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Helaas heeft deze afspraak mij niet de ontspanning gebracht waar ik zo naar uitkeek. Tijdens de behandeling maakte de ventilator een voortdurend tikkend geluid. Ik vroeg of deze uit kon, maar het comfort van de behandelaar stond voorop, ik moest maar focussen op mijn ademhaling…. Daarnaast vond ik de aanrakingen vrij stevig, waardoor ik moeilijk kon ontspannen en mijn lichaam niet echt tot rust kwam. De massage zou gebaseerd zijn op Ayurveda. Juist daarom vraag ik mij af welk onderdeel van de behandeling hierop gebaseerd was, omdat ik dit zelf niet heb kunnen ervaren. Ook miste ik communicatie tijdens de behandeling en voelde ik mij niet echt welkom. Ik kom al jarenlang bij jullie en heb jullie altijd met veel vertrouwen aanbevolen aan anderen. Juist daarom vind ik het extra jammer dat deze ervaring zo tegenviel. Helaas is dit voor mij aanleiding om geen behandelingen meer bij jullie te boeken.
José heeft goed uitgelegd wat ze ging doen en waarom. De behandeling nek schouders en rug heeft direct al wat verlichting gegeven. Goed sdvies ook voor na de behandeling.
Heerlijke Zen massage gehad samen met mijn moeder, we hebben ervan genoten!
Ik voelde na de behandeling van Jan meer ruimte in mijn nek en hoofd na een aantal dagen hoofdpijn. De pijn was na de behandeling verdwenen. Dat was half 12 en nu is het bijna 12 uur later. Als ik wakker word is de hoofdpijn steeds het ergste. Ben nu heel benieuwd... Heel erg blij met hoe het nu voelt!
Was heel rustgevend echt een hele goede masseuse. Dankjewel!
Show more reviews...

About

Yurtlife
Cornelis van Uitgeeststraat 2b
1508EH Zaandam

YurtLife biedt je de mogelijkheid een balans te creëren tussen lichaam, hoofd, gevoel en zingeving. Dit alles is te vinden onder één dak op de Cornelis van Uitgeeststraat in Zaandam. Ben je opzoek naar een plek waar je lichaam en geest weer in balans kunt brengen? Dan zit je hier goed. Kies uit het aanbod van massages, acupunctuur, yoga en/of coaching. Het team bestaat uit gediplomeerde masseurs, therapeuten en docenten. Ga hier even lekker relaxen, jezelf opladen of werken aan je gezondheid.

MonMonday
10:0021:00
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0017:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0017:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
10:0017:00

Venue awards

Top Rated 2023

Massage & Therapy Centres nearby