Ik ben super blij met deze zonnebank studio. Je voelt altijd welkom en ze proberen altijd een tijd te vinden die bij de klant geschikt is. Top, plek!
Treatment by Cabine 18 - Ergoline 1600•Sunbeds and Tanning Booths
Tani•about 3 years ago
Verified review
Show venue reply...
De volgende keer kom ik voor gellac en natuurlijk onder de zonnebank, ben zeer tevreden met het resultaat van mijn wenkbrauwen 🥰
Eyebrow Threading
Mathilda•about 3 years ago
Verified review
Show venue reply...
Monique is professioneel, erg vriendelijk, klasse apart. Ik voel mij meteen thuis bij VIBES.
Gel Nails Manicure
boekhoudt•about 3 years ago
Verified review
Show venue reply...
Super fijn en veel geduld kom er heel graag
Face Waxing
Dora•about 3 years ago
Verified review
Show venue reply...
Ik kom hier nu bijna een jaar voor de wimpers .Houdha heeft vanaf het begin mijn wimpers gedaan en afgelopen afspraak ben ik bij Mira geweest.Beide zijn heel vriendelijk en gezellig en je merkt dat ze veel ervaring hebben.
In overleg eerst een keer proef wimperextensions gezet om te kijken of er geen allergische reactie was en daarna wat meer voor mijn bruiloft.Nu heb ik een mix wat er heel natuurlijk uit ziet .kortom een top team als je voor wimperextensions komt.