All Hair and Beauty
in Netherlands
Any date
All hair and beauty
369 venues offering:

hair and beauty in Netherlands

mooier@home

4,9
607 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
Sugaring - suikerontharen - gezicht - vrouwen 15 mins - 35 mins
from €21
Sugaring - suikerontharen - gezicht - mannen 20 mins
from €21
Verven en Shapen - wenkbrauwen 20 mins - 30 mins
from €33
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

De locatie van mooier@home straalt een heerlijke ontspannen en huiselijke sfeer uit. Het ontspannen en genieten kan daardoor direct bij binnenkomst beginnen. De salon biedt een ruim aanbod aan behandelingen voor zowel mannen als vrouwen aan. Er zijn huisdieren aanwezig dus laat even weten als je een allergie of angst hebt, dan houdt Anne daar rekening mee.

Wat wij leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm, persoonlijk en welkom.
  • Gespecialiseerd in: Suikerontharen / sugaring, huid-verbeterende gezichtsbehandelingen, natuurlijk ogende wimperextensions en verven en shapen wenkbrauwen.
  • Merken: Pandy's safe cosmetics en Prescription voor de huid en Mattisson voor het lichaam. allemaal natuurlijke producten.
  • Extra: Anne zet altijd de puntjes op de i.

Het team:
Het team bestaat alleen uit schoonheidsspecialiste en visagiste Anne. Zij is gespecialiseerd in suikerontharen (Sugaring) en gezichtsbehandelingen. De ontharings-behandelingen zijn geschikt voor gezicht en lichaam en zowel voor mannen als vrouwen. De heerlijke ontspannende en effectieve gezichtsbehandeling kan je uitbreiden met een huid-verstrakkende bindweefselmassage. Natuurlijk kan je ook kiezen voor een van de andere opties zoals verven en shapen wenkbrauwen. Alle behandelingen worden uitgevoerd met het natuurlijke merk Pandhy’s safe cosmetics of Prescription beauty. De minerale make-up in de salon is van Pandhy’s Safe Cosmetics en geeft een prachtig natuurlijk effect. Vrag Anne naar de mogelijkheden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is op loopafstand van de Buiksloterweg pont. Dus heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je met de auto dan is (betaald) parkeren gemakkelijk in de directe omgeving. Is je afspraak dichter bij het weekend en of rond etenstijd, dan duurt een plek zoeken wellicht iets langer.

NB: Dit adres is helaas niet geschikt om de vergunning van de GGD te krijgen voor permanente make-up behandelingen. Dit is tijdelijk niet beschikbaar.

Aveda The Hague - Beauty

4,8
1471 reviews
Voorhout, The Hague
Show on map
Vrouwen harsen - Gezicht 15 mins - 30 mins
from €14,50
Pedicure 45 mins
€55
Harsen - Wenkbrauwen 15 mins
€21
Quick view venue details
MonMonday
11:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Bij Aveda The Hague - Beauty aan de Denneweg in Den Haag ben je aan het juiste adres voor al je beauty behandelingen. Zo kun je voor zowel gezichtsbehandelingen, massages, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, manicures en pedicures of zelf het ontharen van ongewenst lichaamshaar hier terecht. Combineer verschillende behandelingen, beleef het ultieme beauty moment en kom even helemaal tot rust!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer :
Tram stop Dokter Kuyperstraat van HTM lijn 9 of tram stop Korte Voorhout lijn 15.

Het team:
Groot team, interne training en opleiding, professioneel en van hoog niveau.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Kwaliteit, klantgerichtheid en aandacht staan centraal in de filosofie.
  • Gespecialiseerd in: Gezichtsbehandelingen, massages, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, manicures en pedicures en ontharen.
  • Merken: Aveda & IMAGE skincare.
  • De extra’s: De locatie is bij veel Haagse inwoners bekend als het oude filmhuis. Bij deze nieuwe locatie is extra aandacht besteed aan duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Aveda The Hague biedt ook haarbehandelingen aan via Aveda The Hague - Hair.
9
1
9
10
11
19
11