All Hair and Beauty
in Netherlands
・
Any date
All hair and beauty
791 venues offering:

hair and beauty in Netherlands

De Tandenbleker Utrecht

4,7
67 reviews
Kanaalstraat, Utrecht
Show on map
BEHANDELINGEN - 🎓 ACTIE!! 5X20 MINUTEN BACK2SCHOOL2 hrs
€90
Next available in 3+ weeks
BEHANDELINGEN - BIJHOUD BEHANDELING 3X20 MINUTEN 1 hr
€90
Next available in 3+ weeks
BEHANDELINGEN MET POLIJSTEN - 🎓 ACTIE!! 5X20 MINUTEN + 1X POLIJSTEN BACK2SCHOOL2 hrs
€110
Next available in 3+ weeks
Quick view venue details
MonMonday
14:00–22:00
TueTuesday
14:00–22:00
WedWednesday
14:00–22:00
ThuThursday
14:00–22:00
FriFriday
14:00–22:00
SatSaturday
14:00–22:00
SunSunday
Closed

Bij ons in de salon vinden wij het belangrijk dat de klant zich volledig kan ontspannen en de drukte en de stress los kan laten.

Een van onze belangrijkste punten is de sfeer in onze salon. Onze salon staat bekend om zijn professionaliteit en relaxte ambiance! Hierdoor hebben klanten het gevoel dat ze totaal zichzelf kunnen zijn. Wil je je tanden in een ontspannende omgeving en pijnloos bleken? Dan bent u bij ons aan het juiste adres!

Het team: Ons team bestaat uit een groep gepassioneerde mensen met een gezamenlijk doel. Allemaal willen ze het maximale uit je behandeling halen.

Daarnaast staat bij De Tandenbleker Nederland persoonlijke aandacht voorop. Wij nemen uitgebreid de tijd voor jou. Een van onze consulenten kijkt naar het gebit, we bespreken jouw wensen en bepalen welke behandeling nodig is voor het gewenste resultaat. Afhankelijk van de gekozen behandeling en je huidige tint, zijn we in staat om je tanden tot maximaal 25 tinten lichter te bleken.

Waar de salon in specialiseert: Het polijsten en bleken van tanden zijn de enige tweebehandelingen die wij uitvoeren. Hierdoor zijn wij in beide zéér gespecialiseerd en ervaren. Bovendien ben je bij ons in goede handen, want alleen intern opgeleide professionals mogen jouw gebit bleken.

Merken en producten in de salon: Wij werken enkel met kwaliteitsproducten. Deze bevatten geen verkeerde ingrediënten zoals peroxide. Om die reden is het bleken van je tanden bij ons niet schadelijk en tast het op geen enkele wijze het tandglazuur of tandvlees aan. Ook zijn de behandelingen volledig pijnloos. De Tandenbleker Nederland gaat voor de hoogst haalbare en verantwoorde kwaliteit. En dat allemaal voor een goede prijs!

100% bleekresultaat 100% natuurlijk 100% garantie

Kate Moves Skin - On maternity leave till January - Kobido Rotterdam

5,0
263 reviews
Nieuw Verlaat, Rotterdam
Show on map
Home-based venue
Anti-aging Kobido facial massage1 hr - 1 hr 40 mins
from €75
Next available in 3+ weeks
Aesthetic face acupuncture1 hr
€75
Next available in 3+ weeks
Gezichtsbehandeling - Facial - Hydrating + Kobido1 hr 40 mins
€115
Next available in 3+ weeks
Quick view venue details
MonMonday
09:00–20:30
TueTuesday
09:00–20:30
WedWednesday
09:00–20:30
ThuThursday
09:00–20:30
FriFriday
09:00–20:30
SatSaturday
10:00–13:30
SunSunday
10:00–16:00

Kate moves Skin is a home based salon nestled in the heart of Rotterdam. The venue is renowned for its top-notch services and commitment to client care, attracting beauty enthusiasts from all walks of life.

Nearest public transport:

For those relying on public transport, Nieuw Verlaat station is conveniently located just a 9-minute walk away from the salon, making it easily accessible for everyone.

The team:
At the helm of the salon is Kate, the dedicated owner, who is deeply passionate about skincare and beauty. She ensures each client receives the utmost attention and care throughout their visit. Her commitment to excellence is reflected in the top-quality services provided at the venue.

What we like about the venue

  • Atmosphere: Relaxing & cosy.
  • Specialising in: Kobido massage.
  • Brands and products: Lancome, La roche posay, Purles, Rituals.
  • The extras: There is free parking available and Kate speaks English and Polish

Gleice Body & Care

5,0
178 reviews
Oosterheem, Zoetermeer
Show on map
Monobrow Wax 10 mins
€5
Today:
17:30
19:15
19:30
Nipple Wax 15 mins
€8,50
Today:
17:30
19:15
19:30
Nose Wax 10 mins
€8
Today:
17:30
19:15
19:30
Quick view venue details
MonMonday
10:00–22:00
TueTuesday
09:00–22:00
WedWednesday
09:00–22:00
ThuThursday
09:00–22:00
FriFriday
09:00–22:00
SatSaturday
09:00–22:00
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: GLEICE BODY & CARE. Gleice Angélica Leão Da Silveira geboren in Brazilië en nu woonachtig in Zoetermeer. Met specifieke ervaring op het gebied van massagetherapie (thaisemassage), body shape, pedicure, gezichtbehandeling en body wax (brazilian wax). Opgeleid en gevormd door diverse hoog aangeschreven docenten .waar- onder professor Denis Barnes, bied ik de behandelingen en methoden aan. De juiste ontspanning en verzorging voor iedereen -van jong tot oud. Met meer dan 15 jaar ervaring op het gebied van schoonheid, bijdragend aan welzijn, eigenwaarde en gezondheid.

Producten: Gleice Body & Care biedt haar klanten een verscheidenheid aan producten die gericht zijn op het verzorgen van hun integrale gezondheid, zoals vitaminesupplementen van A-Z en ook hun structurele fysieke conditie. Permsal Magnesium; Overload; Pillar Performance; Lipo da Cami; Fullredux; Cheiro Brasil.

Ervaringen: Met meer dan 15 jaar ervaring in de schoonheidsmarkt, zorgen we altijd met veel toewijding en inspanning voor elke klant, met elke geleverde dienst goede en positieve energie in uw praktijk brengen.

Specialiteiten: Wij zijn specialisten in sportmassage, Thaise massage, body waxing (man/vrouw), pedicure, gezichtsreiniging en afslankbehandelingen.

Vervoer: Halte Willem Dresslaan, HTM Tram 4. EBS Bus 70. Bus 165. Zoetermeer

Extra's: Gleice Body & Care is elk weekend en op feestdagen geopend.

Be Fabulous by Ness

5,0
169 reviews
Seghwaert, Zoetermeer
Show on map
SEMI PERMANENTE MAKE UP INTAKE GESPREK | PRIJS €25 20 mins
€25
27 Oct:
10:00
10:10
14:00
PHI LASER REMOVAL | PERMANENTE MAKE-UP BROWS | €75 (AANBETALING €25) 15 mins
€25
27 Oct:
10:00
10:10
14:00
FIBROMEN | INTAKE GESPREK | PRIJS €25 20 mins
€25
27 Oct:
10:00
10:10
14:00
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:30–17:00
WedWednesday
09:30–17:00
ThuThursday
09:30–17:00
FriFriday
09:30–13:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Be Fabulous by Ness is een oase van rust midden in het centrum van Zoetermeer. De locatie is zeer centraal gelegen tegenover het Stadshart naast het Woonhart. De salon bevindt zich in het pand van een yoga studio. In de salon voel je de serene rust en ontspannen sfeer al bij binnenkomst.

Vanessa heeft meer dan 10 jaar ervaring als Lash Artist en heeft zich de afgelopen jaren verder ontwikkeld in semi permanente wenkbrauw behandelingen en innovatieve huidbehandelingen. Vanessa is zeer professioneel, doet haar vak met liefde en legt al haar handelingen stap voor stap uit. Vanessa heeft een oog voor schoonheid en blijft op de hoogte van trends door haar stijl en vaardigheden constant te vernieuwen.

Be Fabulous by Ness is gespecialiseerd in semi permanente wenkbrauw technieken: oa. PhiBrows Microblading, PowderBrows en Combi Brows. Ook hebben zij innovatie huidbehandelingen: o.a. DermaPen Microneedling, Plasma lift en carbon laser peeling, deze behandelingen zijn gebaseerd op het enerzijds stimuleren van de aanmaak van natuurlijk collageen en het beschermen van de huid tegen slechte invloeden van buitenaf en anderzijds het verwijderen van verschillende soorten oneffenheden en tekenen van huidveroudering.

Daarnaast os Be Fabulous by Ness gespecialiseerd in wimper lifting, Lash Lift, ook wel Lash lamination genoemd. Dit is een techniek waarbij we de natuurlijke wimpers een adembenemende lift geven. Met resultaten tussen de 6-8 weken.

In de salon wordt er gewerkt met de hoogwaardige producten van Phi Academy.

De locatie is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer: Randstad Rail 3 en 4 - Halte Stadhuis (7 minuten lopen) of Arriva R-NET bus 400 – Halte Woonhart (1 minuut lopen)

Ook met de auto is de salon makkelijk bereikbaar: Navigeer naar Parking Woonhart Kerkzijde. In deze parkeergarage kunt u 2 uur gratis parkeren. Zodra u de auto heeft geparkeerd loopt u richting de ingang van de parkeergarage waar u in bent gereden. Aan de overkant ziet u meteen de ingang van Be Fabulous by Ness.

Goed om te weten: In de salon kun je pinnen!

The Peeling Company

4,9
741 reviews
Duivelseiland, Amsterdam
Show on map
Dermalogica Pro | Level 1 Peel - 30 min | gezicht 30 mins
€69
Tomorrow:
11:30
12:15
18:00
Décolleté - Level 1 Peel 30 mins
€69
Tomorrow:
11:30
12:30
18:00
Level 0 Peel | Acne - 30 min 30 mins
€69
Tomorrow:
11:30
12:15
18:00
Quick view venue details
MonMonday
12:00–21:00
TueTuesday
17:00–21:00
WedWednesday
10:00–18:00
ThuThursday
17:00–21:00
FriFriday
09:00–18:00
SatSaturday
09:00–17:00
SunSunday
12:00–17:00

The Peeling Company Balthasar Floriszstraat 45 | Amsterdam Oud-Zuid

Bij The Peeling Company komen huidverbetering en ontspanning samen. En allebei voel je vanaf het moment dat je binnenstapt.

Ik ben Sylvana, huidtherapeut en oprichter van The Peeling Company. Ik geloof niet in standaardbehandelingen. Iedere huid is anders, en daarom kijk ik altijd eerst naar wat jouw huid écht nodig heeft. Maatwerk is bij mij geen extra, maar de standaard.

Mijn doel? Dat je niet alleen met een mooiere, gezondere huid naar buiten loopt, maar ook het gevoel hebt dat je even helemaal tijd voor jezelf hebt gehad.

Je vindt me in Amsterdam Oud-Zuid, op ongeveer tien minuten lopen van het Concertgebouw en Museumplein en goed bereikbaar met tram en bus. Een rustige plek midden in de stad, waar de drukte buiten even ophoudt te bestaan.

Persoonlijke aandacht Bij The Peeling Company word je persoonlijk door mij behandeld. Dat betekent dat je altijd hetzelfde vertrouwde gezicht ziet en dat ik jouw huid en de ontwikkeling ervan goed leer kennen.

Ik neem de tijd om naar je wensen te luisteren, je huid te beoordelen en eerlijk te adviseren over wat wel en niet bij je past. Geen lopende band of onnodige behandelingen, maar persoonlijke aandacht en een behandelplan waar ik volledig achter sta.

Gespecialiseerd in huidverbetering Van milde peelings voor de gevoelige huid tot intensievere behandelingen voor acne, pigmentvlekken, huidveroudering en littekens. Je kunt bij me terecht voor onder andere chemische peelings op verschillende niveaus, TCA-peelings, microneedling, PRX, Biopeeling, HydraFacial en MelanoPro. Daarnaast bied ik ontspannende behandelingen en specials, waaronder de Pregnancy Glow Treatment.

Dermalogica-specialist Als huidtherapeut werk ik met professionele Dermalogica-behandelingen en hoogwaardige werkstoffen. Iedere behandeling stem ik af op jouw huidconditie, wensen en huidbehoeften. Niet omdat een behandeling populair is, maar omdat die bij jouw huid past.

Acnebehandelingen met mogelijke vergoeding Heb je last van acne? Dan kijken we samen naar een passende aanpak. Mijn acnebehandelingen komen, afhankelijk van je aanvullende verzekering en polisvoorwaarden, mogelijk in aanmerking voor een gedeeltelijke vergoeding.

Weet je niet welke behandeling je moet kiezen? Geen probleem. Boek de Find Your Treatment-behandeling, dan bekijken we samen jouw huid en bepalen we welke behandeling op dat moment het beste bij je past.

Een rustige plek midden in de stad, waar je huid de aandacht krijgt die ze verdient. En jij ook.

Liefs, Sylvana ♡

34
1
…
34
35
36
…
40
36