Beauty Salon
near Azaleaplein, The Hague
Any date
Beauty salons
Choose from 28

beauty salons near Azaleaplein, The Hague

New

Joya Beauty

5,0
13 reviews
Fahrenheitstraat, The Hague
Show on map
Wimpers verven 15 mins
€15
Wenkbrauwen epileren 15 mins
€15
Kin waxen 15 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:3017:30
WedWednesday
09:3017:30
ThuThursday
09:3017:30
FriFriday
09:3017:30
SatSaturday
10:0016:00
SunSunday
Closed

Joya Beauty in Den Haag is een schoonheidssalon waar rust, kwaliteit en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met een verzorgde uitstraling en meer zelfvertrouwen. De salon is gevestigd aan de Laan van Meerdervoort, aan het begin van de Fahrenheitstraat, en biedt een ontspannen omgeving waar iedere behandeling volledig wordt afgestemd op de wensen van de klant.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen nabij haltes van tram 3 en tram 12. Ook stoppen er meerdere buslijnen op loopafstand van de salon.

Het team: De salon wordt gerund door Demi, een allround schoonheidsspecialiste met ruim 7 jaar ervaring in de beautybranche. Dankzij haar specialisatie in wimper- en wenkbrauwstyling en haar oog voor detail zorgt zij ervoor dat iedere klant de salon tevreden en stralend verlaat.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: rustig, professioneel, verzorgd en gezellig.

Gespecialiseerd in: wimperextensions One by One, wimperextensions Volume, wimperlifting, wenkbrauwstyling, wenkbrauwen verven, wimpers verven en het waxen van het gezicht.

Gebruikte merken en producten: hoogwaardige professionele producten.

De extra's: gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, gratis parkeren tot 18.00 uur en doorgaans voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. De behandelingen worden volledig afgestemd op de wensen van de klant, met een specialisatie in zowel natuurlijke als volle wimperlooks.

Hadassa's Room

5,0
192 reviews
Azaleaplein, The Hague
Show on map
Nailart S (1-2 nagels) 10 mins
€4
Nailart M (3-4 nagels) 15 mins
€6
Wenkbrauwen harsen 10 mins
€12,50
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
12:0021:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Hadassa’s Room in Den Haag is een manicure- en pedicuresalon waar zorg, creativiteit en comfort centraal staan, met als doel klanten een knusse één-op-één ervaring te bieden waarbij persoonlijke aandacht en prachtige resultaten voorop staan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Azaleaplein, bereikbaar met tram 3.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: gezellig, persoonlijk en creatief – een fijne plek waar je je direct thuis voelt.

Gespecialiseerd in: BIAB, BIAB voor de voeten, Acrylgel, Wenkbrauwen, Nail-art en Tandkristallen.

Gebruikte merken en producten:

Dutch Nail Store

Refectocil

De extra’s: Hadassa is een ervaren nagelstyliste met 5 jaar ervaring en meerdere certificaten. Ze blinkt uit in nail-art, maar ook de andere behandelingen beheerst ze tot in de puntjes. Klanten kunnen ervoor kiezen om behandelingen slim te combineren, zodat alles in één keer geregeld kan worden. De salon is bovendien goed bereikbaar met het openbaar vervoer.