Beauty Salon
near Bugel, Zuid-Holland
・
Any date
Beauty salons
Choose from 75

beauty salons near Bugel, Zuid-Holland

Maison Delux

5,0
31 reviews
Nesselande, Rotterdam
Show on map
Acryl/BIAB verwijderen MD 30 mins
€15
Tomorrow:
11:00
11:05
11:10
MEN-icure Lux 45 mins
€50
Tomorrow:
11:00
11:05
11:10
Lux + kalk behandeling - Voet verzorging & eelt verwijderen ( alleen bij kalknagel behandeling) 25 mins
€35
Tomorrow:
11:00
11:05
11:10
Quick view venue details
MonMonday
09:40–18:00
TueTuesday
09:40–18:05
WedWednesday
10:00–18:00
ThuThursday
09:40–18:05
FriFriday
10:00–18:00
SatSaturday
11:00–18:00
SunSunday
11:00–19:00

Maison Delux in Rotterdam/ Capelle a/d IJssel is een luxe salon waar rust, comfort en zorg centraal staan, met als doel: jou een ontspannen moment voor jezelf bieden in een stijlvolle en professionele omgeving.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, professioneel luxe en vertrouwd vanaf het eerste moment voel je je welkom en op je gemak. Er is geen haast of drukte, alleen volledige aandacht voor jouw verzorging.

Gespecialiseerd in: Luxe nagelverzorging manicure, pedicure, acrylnagels, BIAB, tenen, kalknagels, opvullen, acryl verwijderen en exclusieve Maison Delux VIP-arrangementen en combo deals.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige, exclusieve merken en premium producten. Perfectie en kwaliteit staan voorop voor verzorgde nagels die lang mooi blijven.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en werkt op afspraak, zodat er alle tijd is voor elke behandeling. Ook is er ruime keuze uit arrangementen en combo deals voor wie net dat beetje extra wil.

Maison Delux is de plek waar jouw nagels de aandacht krijgen die ze verdienen in alle rust, met liefde voor het vak.

l’ Atelier Beauté

4,9
147 reviews
Laan van Magisch Realisme, Rotterdam
Show on map
Reparaties & Verwijdering 15 mins - 30 mins
from €4,99
6 Oct:
10:00
10:30
10:45
Reparatie - Per nagel 5 mins - 25 mins
from €2,99
6 Oct:
10:00
10:30
10:45
Extra's om bij uw Nagelbehandeling te boeken 10 mins - 50 mins
from €2,99
6 Oct:
10:00
10:30
10:45
Quick view venue details
MonMonday
10:00–17:30
TueTuesday
10:00–19:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
Closed
FriFriday
10:00–17:30
SatSaturday
12:00–19:00
SunSunday
Closed

Geef jezelf deze dagen de glamour die je verdient - boek jouw make-up en nagelsessie vandaag!

l’ Atelier Beauté in Capelle aan den Ijssel is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten weer verliefd te laten worden op zichzelf met hun pas gelakte nagels en glamorous make-up look.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De salon is gelegen bij de bushalte Schollevaartsedreef, Capelle aan den IJssel.

Dichtsbijzijnde metro station is De Tochten, Capelle aan den IJssel.

Dichtstbijzijnde treinstation is Capelle Schollevaar.

Het team:
De behandelingen worden uitgevoerd door de eigenaresse, Xuue. Het is altijd al haar droom geweest om zelf klanten te mogen ontvangen en precies dat te mogen doen waar ze zo blij van wordt en dat is nagels & make-up.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: nagelbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: OPI, Seduce (Seducionail), Kiara Sky. Morphe, Kiko Milano, Anastasia Beverly Hills & Mac.