Beauty Salon
in De Pijp, Amsterdam
Any date
Beauty salons

Choose from 67 beauty salons in De Pijp, Amsterdam

The Glam Lab

4,9
541 reviews
De Pijp, Amsterdam
Show on map
Last minute
Complete Lash Lift (Volledige Wimperlift) - Incl. Tint & Vitamine (shared treatment room) - ❗Please read description before booking ❗ 45 mins
from €47,20
save up to 20%
(🔥 €53,- korting!) Complete Lash Lift + Brow Shaping + Brow Lamination - ❗Please read description before booking ❗1 hr
from €68
save up to 20%
Complete Lash Lift (Volledige Wimperlift) - Incl. Tint & Vitamine (shared treatment room) - ❗Please read description before booking ❗ 45 mins
from €47,20
save up to 20%
Quick view venue details
MonMonday
08:0021:00
TueTuesday
08:0021:00
WedWednesday
08:0021:00
ThuThursday
08:0021:00
FriFriday
08:0021:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
10:0018:00

Stap binnen in deze luxe salon, waar exclusieve ambiance en op maat gemaakte ervaringen samenkomen. Hier wordt elke klant behandeld als een VIP-gast. Met een stijlvolle inrichting, hoogwaardige producten en deskundig personeel wordt er een sfeer gecreëerd van luxe en welzijn. Ervaar een salon die verder gaat dan standaardbehandelingen, waarbij de nieuwste technologieën en premium materialen gecombineerd worden voor een ongeëvenaarde schoonheidservaring. Ontdek een oase van welzijn, waar jouw unieke behoeften centraal staan..

Het team: Eigenaresse Babet komt uit de corporate wereld, maar kwam er gaandeweg achter dat zij graag met haar handen wilde werken. Zij wilde een vak uitoefenen waarin zij haar oog voor detail kon inzetten. De beauty industry was daarom de perfecte match. Met chirurgische precisie, passie voor de beste resultaten, en het aanpassingsvermogen om voor iedereen de beste ervaring te bieden, wil zij met The Glam Lab een omgeving creëren waarin iedereen zich op haar mooist voelt.

Specialisaties: The Glam Lab onderscheidt zich door een sterke persoonlijke benadering bij iedere behandeling. Er wordt veel waarde gehecht aan de vraag en de wens die jij, als klant, hebt. Bij een eerste behandeling wordt ruim de tijd genomen om het proces van de behandeling te verduidelijken om al jouw vragen en verwachtingen te bespreken. Zo kunnen we er voor zorgen dat je bij The Glam Lab altijd eindigt met het resultaat dat jij, voor de behandeling begon, voor ogen had.

Openbaar vervoer: Bushalte Pijpstraat.

Tm NAILS

4,4
712 reviews
Albert Cuypstraat, Amsterdam
Show on map
Gellak 30 mins
€25
Opvullen Natural / Roze poeder 45 mins
€40
BIAB nagels opvullen1 hr 15 mins
€45
Quick view venue details
MonMonday
10:0019:00
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
11:0019:00

Bij Tm Nails in Amsterdam is het altijd gezellig en draait het volledig om de wens van de klant. Het team staat voor jou klaar, zowel voor jouw nagels als voor een leuk gesprek tijdens de behandelingen. De salon werkt met lokale producten en heeft meer dan tien jaar ervaring in de nagelbranche. Het is mogelijk om geavanceerde design te kiezen voor jouw nagelbehandeling. Het team ziet jou graag snel in de salon!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Metrostation De Pijp is op korte loopafstand van de salon.

Het Team: Ruby, Don, Tony, Aicha, Huong & Mi werken allemaal met veel plezier in Tm Nails. Het team heeft meer dan tien jaar ervaring in de branche. Ze luisteren goed naar jouw wensen en weten wat de huidige trends en ontwikkelingen zijn. 

Wat we leuk vinden aan de salon: 

  • Sfeer: Tm Nails heeft een gezellige en professionele sfeer. 
  • Gespecialiseerd in: De salon is gespecialiseerd in nagelbehandelingen. 
  • Producten: De salon werkt met lokale producten
  • De extra’s: De salon is huisdiervriendelijk, kindvriendelijk, LGBTQIA+ vriendelijk én rolstoelvriendelijk. Daarnaast zijn er betaalde parkeermogelijkheden en gratis WiFi. 

World of sugaring - Portrait of a lady

4,7
71 reviews
De Pijp, Amsterdam
Show on map
Brazilian bikini (incl butt crack) for regular clients (≤6 weeks, 2–4 mm hair). - Brazilian bikini (incl butt crack) for regular clients (≤6 weeks, 2-4 mm hair). 20 mins
€42
Armpits 10 mins
€18
Bikini line 15 mins
€20
Quick view venue details
MonMonday
18:3022:00
TueTuesday
18:3022:00
WedWednesday
18:3022:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
Closed
SatSaturday
18:3020:00
SunSunday
Closed

World of Sugaring – Portrait of a Lady in Amsterdam is een moderne en verfijnde schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel iedere klant zich zelfverzekerd, verzorgd en op haar of zijn gemak te laten voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Wibautstraat, op loopafstand bereikbaar met metro en tram.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, warm en verzorgd – een fijne plek waar je je meteen welkom voelt.

Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen voor zowel vrouwen als mannen – van body sugaring tot gezichtverzorging, wenkbrauwen en wimpers. Alles met oog voor detail én comfort.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, biedt behandelingen in meerdere talen en hanteert ruime openingstijden – ideaal voor een bezoek vóór of na je werk.

Voor afspraken die minder dan 1 uur van tevoren worden geboekt, graag telefonisch of via WhatsApp contact opnemen met de eigenaresse om de beschikbaarheid te bevestigen.