Beauty Salon
near Duinzigt, The Hague
Any date
Beauty salons
Choose from 60

beauty salons near Duinzigt, The Hague

BellezArtista

4,9
959 reviews
The Hague
Show on map
Off peak
Wenkbrauwen modelleren mannen 15 mins
from €17,10
save up to 10%
Waxen gezicht 15 mins - 30 mins
from €9
save up to 10%
Epileren Wenkbrauwen 15 mins
€19
Quick view venue details
MonMonday
09:3016:30
TueTuesday
09:3021:00
WedWednesday
09:3016:30
ThuThursday
09:3021:00
FriFriday
09:3021:00
SatSaturday
09:3018:15
SunSunday
Closed

BellezArtista is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag.

Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd. Laat je verwennen!

Bereikbaarheid:
Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:
Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft ruim 22 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt.

De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen.

De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands.

Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.

  • Persoonlijke aandacht: geen grote salon, maar aandacht voor jou.

Aveda The Hague - Beauty

4,8
1445 reviews
Voorhout, The Hague
Show on map
Vrouwen harsen - Gezicht 15 mins - 30 mins
from €14,50
Pedicure 45 mins
€55
Harsen - Wenkbrauwen 15 mins
€21
Quick view venue details
MonMonday
11:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Bij Aveda The Hague - Beauty aan de Denneweg in Den Haag ben je aan het juiste adres voor al je beauty behandelingen. Zo kun je voor zowel gezichtsbehandelingen, massages, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, manicures en pedicures of zelf het ontharen van ongewenst lichaamshaar hier terecht. Combineer verschillende behandelingen, beleef het ultieme beauty moment en kom even helemaal tot rust!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer :
Tram stop Dokter Kuyperstraat van HTM lijn 9 of tram stop Korte Voorhout lijn 15.

Het team:
Groot team, interne training en opleiding, professioneel en van hoog niveau.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Kwaliteit, klantgerichtheid en aandacht staan centraal in de filosofie.
  • Gespecialiseerd in: Gezichtsbehandelingen, massages, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, manicures en pedicures en ontharen.
  • Merken: Aveda & IMAGE skincare.
  • De extra’s: De locatie is bij veel Haagse inwoners bekend als het oude filmhuis. Bij deze nieuwe locatie is extra aandacht besteed aan duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Aveda The Hague biedt ook haarbehandelingen aan via Aveda The Hague - Hair.