Beauty Salon
in Netherlands
Any date
Beauty salons
Choose from 4308

beauty salons in Netherlands

Beauty by Angelique

5,0
87 reviews
Nieuwegein, Provincie Utrecht
Show on map
Harsen bovenlip/kin 10 mins
€11
Verven wimpers 20 mins
€18,50
Verven wenkbrauwen 15 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0016:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:0015:30
SunSunday
Closed

Beauty by Angelique in Nieuwegein is een schoonheidssalon waar huidverbetering, ontspanning en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel elke klant te helpen naar een gezonde, stralende huid en een moment van pure rust te bieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt nabij halte Nieuwegein, Bus 48.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: ontspannend, gemoedelijk en professioneel – een fijne plek waar je je direct op je gemak voelt en met een verzorgd gevoel de deur uitgaat.

Gespecialiseerd in: Huidverbeterende behandelingen zoals de Total Skin Reset Peel Medik8, Biorepeel Glow, medische peelings, anti-aging, acnebehandelingen, behandelingen voor de overgevoelige huid, gezichtsbehandelingen, wenkbrauw- en wimperstyling, harsen en pedicure. In juli is er een speciale actie voor pedicure inclusief gellak.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige producten van Medik8 en Sensilis – innovatieve merken die bekend staan om hun doeltreffendheid bij huidverbetering en verzorging.

De extra’s: Goed bereikbaar met het openbaar vervoer (Bus 48) Ervaren specialist: Angelique Plomp voert haar werk uit met passie en toewijding Mogelijkheid om producten op te halen in de salon Extra aandacht voor ontspanning én resultaat Breed aanbod aan pedicurebehandelingen

Herlina Hair & Beauty

5,0
217 reviews
Geuzen- en Statenkwartier, The Hague
Show on map
Haircut man 45 mins
€35,50
Haircut kids 7 to 11 30 mins
€23,50
Haircut kids 0 to 6 30 mins
€20,50
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Herlina Hair & Beauty is een kleinschalige sfeervolle kapsalon op een toplocatie in één van de mooiste en gezelligste buurten van Den Haag: het Statenkwartier.

U kunt bij mij terecht voor het knippen en kleuren van uw haar. Dat is één van mijn specialiteiten. Ik denk met u mee en luister naar uw wensen. Zo zorgen wij er samen voor dat u met een goed gevoel de deur uitgaat.

Creambath is een haarbehandeling die oorspronkelijk uit Indonesië komt. Het is gespecialiseerd in haar- en hoofdhuidgebieden en heeft als doel om de gezondheid en het uiterlijk van uw haar te revitaliseren en te verbeteren. De meeste Indonesiërs, vooral vrouwen, genieten erg van deze behandeling omdat er ook een massage bij zit.

Deze behandeling duur een uur, en niet alleen de hoofdhuid, maar ook de schouders en armen worden meegenomen in deze ontspannende behandeling. Als afronding van de behandeling wordt het haar behandeld met het stoomapparaat, waardoor een optimale werking van het haarmasker wordt geactiveerd.

Klanten komen van heinde en verre uit Nederland, maar ook expats uit de buurt en bewoners van het Statenkwartier zijn trouwe klanten.

Vanwege de kleinschaligheid is er tijd en aandacht voor elke individuele klant. Met een heerlijk kopje koffie of thee bespreek ik uw persoonlijke wensen en geef ik u desgewenst advies. Klanten voelen zich na afloop vaak relaxt en herboren. Op vrijdag- en zaterdagmiddag sluit ik de dag af met een lekker drankje. Vanwege de nabijheid van De Fred gaan veel klanten na afloop daar winkelen of een hapje eten.

Ik ben Herlina, geboren in Indonesië en woon meer dan twintig jaar in Nederland. Na mijn opleiding heb ik meer dan tien jaar ervaring opgedaan bij een salon in de Vogelwijk, waar ik veel expats en politici als klant had. Met trots werk ik sinds augustus 2024 in mijn eigen salon, Herlina Hair & Beauty, in de nabijheid van de bekende winkelstraat De Fred.

Voorzieningen:

- Product: L’Oréal en L’Oréal Inoa (zonder ammoniak) - Internet: Gratis wifi - Locatie: Bushalte dichtbij - Gratis parkeermogelijkheid tot 13.00 uur

Annuleringskosten:

Tot 48 uur voor de afspraak kan er kosteloos geannuleerd worden.

Bij annulering binnen 24 uur voor de afspraak wordt er 50% van de gereserveerde behandeling in rekening gebracht. In geval van een annulering binnen 4 uur voor de afspraak of een No Show, wordt er 100% van de gereserveerde behandeling in rekening gebracht.

Afspraak annuleren? Maak gebruik van de annuleringsknop in de bevestigings-email die je ontvangt na boeking van jouw afspraak.