Brow Bar
in Netherlands
Any date
Brow bars

Choose from 42 brow bars in Netherlands

New

Browtiek

5,0
179 reviews
Graafsepoort noord, Den Bosch
Show on map
Threaden Bovenlip 15 mins
€10
Harsen Kin 15 mins
€10
Harsen kaaklijn 15 mins
€12,50
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
12:0020:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
12:0020:00
FriFriday
09:3018:00
SatSaturday
09:3017:00
SunSunday
Closed

Browtiek in Den Bosch is een gespecialiseerde brow & beauty studio waar zorg, precisie en comfort centraal staan, met als doel om elke klant te laten stralen met perfect gevormde wenkbrauwen, verzorgde wimpers en een frisse, natuurlijke uitstraling.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Den Bosch, Centraal Station en is daardoor uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: verzorgd, warm en professioneel – je voelt je meteen op je gemak en krijgt persoonlijke aandacht in een stijlvolle omgeving.

Gespecialiseerd in:

Advies & intake

Brow shaping & tinting / lashes tinten

Henna brows, hybride brows & airbrush brows

Brow lamination & lash lift

PowderBrows

Waxing & threading

Make-up

Combi deals voor een complete beauty boost

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige, huidvriendelijke producten voor langdurige en natuurlijke resultaten.

De extra’s: Browtiek is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, biedt flexibele openingstijden en spreekt zowel Nederlands als Engels. De persoonlijke aanpak en oog voor detail maken deze salon een echte favoriet in Den Bosch.

New

BROWHOUSE17

5,0
5 reviews
Hengelo, Overijssel
Show on map
EYEBROW SHAPING - Waxen, Epileren, Knippen - - herhaal afspraak binnen 4 weken 15 mins
€17
KIN WAX 10 mins
€7,50
BOVENLIP WAX 5 mins
€7,50
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:30
TueTuesday
Closed
WedWednesday
08:0020:30
ThuThursday
Closed
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

BROWHOUSE17 – Hengelo BROWHOUSE17 in Hengelo is een moderne en professionele schoonheidssalon gespecialiseerd in wenkbrauw- en gezichtsbehandelingen waar zorg, detail en comfort centraal staan. Het doel? Elke klant met een zelfverzekerd gevoel de deur uit laten gaan – met perfect gestylde wenkbrauwen, verzorgde wimpers en een frisse, stralende look.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op loopafstand van Hengelo Station.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, verzorgd en gezellig. De ruimte voelt warm en uitnodigend aan – een plek waar je je meteen op je gemak voelt.

Gespecialiseerd in: Wenkbrauw behandelingen, wimpers verven, face waxing en threading, duo-behandelingen ("Bring a Friend") en praktische combi-behandelingen die tijd én resultaat optimaliseren.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met huidvriendelijke, hoogwaardige producten die langdurig resultaat geven zonder irritatie.

De extra’s: Makkelijk bereikbaar met OV, ruime openingstijden en de mogelijkheid om geholpen te worden in zowel Nederlands als Engels.

Zoek je een salon in Hengelo voor perfecte brows, gladde huid en ontspannen duo-behandelingen? BROWHOUSE17 is jouw go-to beauty spot.

Refresh

4,8
2295 reviews
Gouda, Zuid-Holland
Show on map
Biologisch Tanden bleken 25 mins - 4 hrs 30 mins
from €40
Inkless Stretchmark Therapy - Anti-Striae/Anti-Littekens 15 mins - 2 hrs
from €5
Hele gezicht 30 mins - 45 mins
from €30
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:3018:00
WedWednesday
10:3018:00
ThuThursday
10:3021:00
FriFriday
10:3018:00
SatSaturday
10:3018:00
SunSunday
Closed

Welkom bij Refresh, waar we niet alleen schoonheid omarmen, maar het ook vieren. Gelegen in het hart van Gouda (Lange Tiendeweg 68) en omgeven door een sfeer van luxe en ontspanning, is onze Browbar en Beauty kliniek de ultieme bestemming voor iedereen die streeft naar ontspanning en een Confidence Boost!

Bij Refresh draait alles om het creëren van een unieke ervaring die verder gaat dan de standaard schoonheidsbehandelingen. Ons team van ervaren professionals staat klaar om je te verwelkomen met een uitgebreid scala aan verwennerijen. Van onze kenmerkende behandelingen, zoals het Threaden van de wenkbrauwen met draad, de Browlift of Wimperlift tot luxueuze gezichtsbehandelingen zoals Microneedling met de Dermapen, Permanente Make-up, Carbon Peel met de Picolaser en Inkless Stretchmark Therapy Treatment die je huid laten stralen als nooit tevoren, elke behandeling bij Refresh is doordrenkt met zorg en expertise. Wij bieden de beste resultaten door de vele trainingen en hoogste kwaliteit producten die wij gebruiken voor onze behandelingen.

Wat je ook kiest; het team van Refresh Nederland zorgt ervoor dat je de salon tevreden verlaat!



Goed om te weten: Parkeren kan het beste bij Klein Amerika.

BellezArtista

4,9
743 reviews
Den Haag Stationsbuurt, The Hague
Show on map
Off peak
Modelleren & Verven Wenkbrauwen 30 mins - 45 mins
from €29,50
save up to 10%
Verwenpakket1 hr 30 mins - 2 hrs 30 mins
from €97
Hydraflash facial + rug, nek & schoudermassage pakket1 hr 30 mins
€125
€133
Quick view venue details
MonMonday
09:3021:00
TueTuesday
09:3021:00
WedWednesday
09:3021:00
ThuThursday
09:3021:00
FriFriday
09:3021:00
SatSaturday
09:3018:15
SunSunday
11:0020:00

BellezArtista -recentelijk verhuisd- is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag.,Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd.Laat je verwennen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:

Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft ruim 22 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt. De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen. De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands. Kopje koffie, thee of een glas koud water is inbegrepen. Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.