Salon Hair by Eef @ Haeru in Amsterdam. Let yourself be pampered by this salon and walk out the door with a new fresh look!
How to find them You can find them at Willem Parelstraat 5 Amsterdam. Their building is situated in front of the pink building. Unfortunately the street is still under construction, so take extra time into account when visiting them for the first time. For those coming by bike or any 2 wheel transportation, you can park it next to the shop at Oostenburgermiddenstraat. Your parking options are as follows: - Qpark on the Island itself. (Approx 5-10min walk to the shop) In or around Conradstraat (This is a bit more affordable option as parking is not cheap in Amsterdam) P+R Zeeburg travel by tram 26 towards the Salon. Public transport Bus 22 from Central Station: get off at Oostenburgergracht. or take Tram 7
Nearest public transport: Nearest public transport; Tram 7 Amsterdam, 1e Coehoornstraat is 11 minutes away. With bike; From central station 11 minutes.
The team: Eef has over 15 years of experience and works with a team of independents.
What we like about the salon:
✂️ Jouw haar, onze passie
Met jarenlange ervaring en gewaardeerd met 5-sterren door mijn klanten weet ik precies hoe ik de leukste stijl en de mooiste kleur bij jou naar boven haal. Als kleurexpert combineer ik vakmanschap met creativiteit, zodat jij altijd stralend de deur uitgaat.
Maar ik ga verder dan knippen en kleuren. Uit pure ergernis over het aanbod van professionele haarproducten vol microplastics en plastic verpakkingen, ben ik mijn eigen lijn gaan ontwikkelen. Het resultaat? Shampoos, conditioners en haarmaskers die een ware bliss zijn voor je haar, maar ook voor de wereld om ons heen.
Hier draait het om meer dan een kapsel: het gaat om een complete ervaring waarin stijl, duurzaamheid en kwaliteit samenkomen.
Op de Plantage Middenlaan kunnen mannen en vrouwen naar Hairways voor knippen, föhnen, kleuren en permanenten. Ze zijn gespecialiseerd in hairextensions, pruiken en haarstukken van echt haar of synthetisch haar. Je kan hier terecht voor een oplossing voor je haaruitval, dun haar of je huidproblemen. Met extensions kan je volume, lengte of kleuraccenten toevoegen. Ze werken met merken als Great Lengths, Hairdreams, Haircontrast voor vrouwen, Hairconcept voor mannen. Voor de haarverzorging werken ze met Joico, voor de hoofdhuidverzorging met Mediceuticals.
Meester Cut in Amsterdam staat bekend om het geven van persoonlijke aandacht. Je komt terecht in een fijne omgeving waar er naar jouw wensen worden geluisterd. Laat je verwennen!
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte 1e Coehoornstraat op loopafstand.
Het Team: Eigenaar Farhad is een ervaren professionele kapper met meer dan 12 jaar werkervaring.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Hair by Anouschka @ Haeru ligt gelegen in het centrum van Amsterdam.
Het is een fijne, rustige en lichte salon waar je voor al je behoeftes terecht kan.
Waar kun je ons vinden.
Bij Willem Parelstraat 5.
Je kan parkeren bij Qpark op het eiland. Ook op en rond de Conradstraat kun je je auto parkeren.
Met OV kun je met bus 22 van Centraal Station. Halte Oostenburgergracht.
Tram 7 stopt bij 1e Coehoornstraat.
Hair By An is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Czaar Peterstraat.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Homa Beauty is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen aan de halte Wijttenbachstraat.
Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat wij leuk vinden aan de salon:
Brands