All Hair and Beauty
in Netherlands
Any date
Schwarzkopf Professional
39 venues offering:

Schwarzkopf Professional in Netherlands

GekniptenWel

4,7
213 reviews
Edam, Noord-Holland
Show on map
Vrouwen - knippen, snijden en/of tondeuse 45 mins - 1 hr 55 mins
from €30
Mannen - knippen, snijden en/of tondeuse 45 mins - 1 hr 15 mins
from €28
Hoofdmassage 10 mins
€10
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0012:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

GekniptenWel in Edam geeft jou, van dinsdag (9.00-21.00) tot en met vrijdag (sluit vrijdag 12.00), dus ook 's avonds, een exclusieve en professionele haarbehandeling in de gezellige haarstudio. Er wordt gewerkt met kwaliteitsproducten, waaronder L'Oréal Professionnel, Organic Colour Systems en Mediceuticals. GekniptenWel is ook natuurkapper en haarscalp specialist. De haarkleurproducten zijn voornamelijk ammonia-vrij, grotendeels biologisch en op natuurlijke basis (Organic Colour Systems) en puur biologisch (Botanéa - L'Oréal Professionnel). Ook is GekniptenWel specialist in (kort tot lang haar) permanenten zonder ammonia (prachtige krullen op maat).

Heb je een festiviteit op de planning staan? Dat komt mooi uit, want GekniptenWel is niet alleen gediplomeerd allround hairstylist, colorist en barbier, maar ook specialist in creatieve lang haar, bruids- en feestkapsels. Alle trends en ontwikkelingen op het gebied van haar en haarverzorging worden hier op de voet gevolgd.

Mocht je een hoofdhuidprobleem hebben of heb je last van haaruitval, dan wordt er een analyse met microscoop gedaan en krijg je deskundig advies hoe dit effectief te behandelen. Er zijn al goede resultaten behaald op dit gebied.

Het maakt niet uit of je voor een klassiek of een trendy kapsel gaat, want bij GekniptenWel wordt er goed naar je wensen geluisterd en krijg je passend advies. Elke klant, ook de kinderen, krijgen altijd een proefmonster of leuke attentie mee.

Elevate Beauty Salon

5,0
478 reviews
Diemen, Amsterdam
Show on map
Last minute
(Black hair) Women's Haircut1 hr - 2 hrs 45 mins
from €46,75
save up to 15%
Blowdry1 hr - 1 hr 45 mins
from €38,25
save up to 15%
Women's Haircut 50 mins - 2 hrs
from €46,75
save up to 15%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
Closed

Welkom bij Elevate Beauty Salon, gevestigd in Diemen. Voorheen bekend als Darius Beauty Salon.

In 2011 begon ik aan mijn kappersopleiding Amsterdam en Londen. Sinds 2015 werk ik zelfstandig als hairstylist en salonhouder.

Bij Elevate Beauty Salon zijn we gespecialiseerd in zowel Blackhair als Europees haar en alle haartypes daaromheen. Wij bieden hoogwaardige diensten zoals extensions, kleuringen, silkpress, relaxers, haarbotox en keratinebehandelingen. Daarnaast focussen we op het gezond maken en houden van uw haar.

Wij werken uitsluitend met topkwaliteit producten. Zo gebruiken wij producten van Davines, bekend om hun duurzame, luxe haarverzorging die respect heeft voor haar en natuur. We maken ook gebruik van Olaplex, een wereldberoemd merk dat beschadigd haar herstelt en versterkt door de haarstructuur van binnenuit te herstellen. Voor klanten die iets extra’s zoeken bieden wij bovendien de exclusieve lijn CHI Royal (alleen verkrijgbaar bij ons) voor ultieme glans, voeding en verzorging.

Bij ons kunt u gratis parkeren. Reist u met het openbaar vervoer dan stapt u uit bij bushalte Valkenbrug in Diemen. Diverse bussen stoppen daar, waardoor u makkelijk bij onze salon kunt komen.

Wij heten u van harte welkom bij Elevate Beauty Salon voor een persoonlijke, professionele en luxe haarbehandeling.

Barbershop Alles in bedrijf

4,8
5415 reviews
Nieuw-West, Amsterdam
Show on map
Kinderen - knippen ( 0 t/m 10 jaar ) 30 mins
€15
Mannen - knippen 30 mins
€30
Kinderen knippen (11 t/m 15 jaar) 30 mins
€25
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:00
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0021:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0021:00
SunSunday
12:0021:00

Bij Barbershop Alles in bedrijf in Amsterdam kun je voor van alles terecht. Laat je verwennen door deze salon en loop de deur uit met een nieuwe frisse look!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bus 21, 369 en tram 7 stoppen voor de deur.

Het Team:
Bestaat alleen maar uit gespecialiseerde en vakkundig personeel met veel ervaring. Zo kunnen zij de klanten altijd de juiste behandelingen adviseren.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon staat bekend om de luxe en de professionals. Klantvriendelijkheid en gezelligheid is wat je hier kan vinden.
  • Gespecialiseerd in: Beauty en haar behandelingen.
  • Merken/Producten: Haar: Olaplex, Kerastase, Moroccanoil, Schwarzkopf, L’Oréal, Cocochoco, Brazilicious, Fudge en Soft liss.
  • Nagels: The GelBottle BIAB en CND.
  • Wimpers: Perfect eyelash en Lash Extend.
  • Visagie: Huda Beauty en MAC Cosmetics.
  • De extra's: De salon is zowel bestemd voor vrouwen als mannen. De vrouwen ingang is aan de achterzijde van de salon, deze is uitsluitend alleen voor vrouwen bestemd zowel als de gehele vrouwen verdieping. De salon biedt ook een exclusieve parfum collectie aan uit Dubai.