All Hair and Beauty
near Bloemenbuurt, Almere
Any date
All hair and beauty

Choose from 10 venues offering hair and beauty near Bloemenbuurt, Almere

Beautyicon

4,8
262 reviews
Centrum Almere-Buiten, Almere
Show on map
Wenkbrauwen tussen stuk laseren 15 mins
€12,50
Vingers beide handen 15 mins
€19
Bovenlip laseren 15 mins
€19
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
10:0018:00

Sfeer in de salon: Beautyicon, gevestigd in Almere, is de toonaangevende allround beautykliniek en salon in de regio met een uitgebreid aanbod van meer dan 45 behandelingen. Van precisiewerk zoals wenkbrauwstyling met draad tot geavanceerde procedures zoals bilvergroting met fillers, full-face behandelingen, huidverjonging, littekenbehandelingen en nog veel meer. Bij Beautyicon geloven we dat innerlijke rust en welzijn de basis vormen voor een stralende uitstraling. Onze salon is zorgvuldig ontworpen om een serene sfeer te bieden, waar cliënten tijdens hun behandeling volledig kunnen ontspannen en genieten. Ons team bestaat uit deskundige artsen, huidtherapeuten en schoonheidsspecialisten, allen gediplomeerd en gepassioneerd om jou te helpen je beste zelf te zijn. Laat Beautyicon jou helpen om niet alleen goed uit te zien, maar ook om je goed te voelen. Welkom in onze oase van schoonheid en ontspanning.

Producten: Skinceuticals, Mesoestetics, Anesi bio peeling, Casmara behandelingen, Skinboosters, Stylage, Restylane, Radiesse, Sculptra, Boletero, SkinTech producten.

Specialiteiten: De salon is gespecialiseerd in huidverzorging, body behandelingen zoals body shaping en afterlipo massages, Botox en fillers behandelingen, PMU behandelingen, tanden bleken, Brow styling en nog veel meer.

Vervoer: Stadion Almere buiten, bus en trein

Nailed it! by Nadine

5,0
86 reviews
Bloemenbuurt, Almere
Show on map
Gellak verwijderen - Gellak verwijderen eigen salon 30 mins
€10
BIAB - Acryl - Polygel verwijderen - BIAB - Acryl - Polygel verwijderen 45 mins
€15
Gellak verwijderen - Gellak verwijderen andere salon 45 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
11:0019:00
WedWednesday
11:0019:00
ThuThursday
11:0019:00
FriFriday
11:0019:00
SatSaturday
11:0016:00
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon In de salon heerst een ontspannen en persoonlijke sfeer. Hier wordt 1-op-1 gewerkt met klanten, zodat er alle tijd is om naar hun wensen te luisteren en samen de perfecte nagels te creëren.

Merken en producten Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige merken zoals The Gel Bottle, Magnetic en Gelish. Deze producten staan bekend om hun kwaliteit en duurzaamheid, wat ervoor zorgt dat de nagels er niet alleen prachtig uitzien, maar ook lang mooi blijven.

Het team De salon wordt geleid door een gediplomeerde allround nagelstyliste, die op 5 april 2022 is afgestudeerd. Met passie en oog voor detail wordt ervoor gezorgd dat de nagels volledig naar wens van de klant zijn.

Specialisaties De nagelstyliste is gespecialiseerd in BIAB (Builder In A Bottle), een techniek die de nagels verstevigt en tegelijkertijd een natuurlijk mooie uitstraling geeft.

Bereikbaarheid De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Een bushalte ligt op slechts 6 minuten loopafstand, terwijl het treinstation op 13 minuten loopafstand te vinden is.