All Hair and Beauty
near Dorpsstraat, Zoetermeer
Any date
All hair and beauty
20 venues offering:

hair and beauty near Dorpsstraat, Zoetermeer

Massage City Points Zoetermeer

4,6
1308 reviews
Zoetermeer
Show on map
Last minute
Ouder & Kind (tot 18 jaar) Duo-massage (Reserveringen binnen 24 uur moet u bellen) 30 mins - 55 mins
from €79
TuiNa Rug-schouder-nek massage 30 mins - 55 mins
from €40,50
save up to 10%
TuiNa Anti- stress massage (volledige lichaamsmassage) 55 mins - 2 hrs
from €67,50
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
10:0022:00
TueTuesday
10:0022:00
WedWednesday
10:0022:00
ThuThursday
10:0022:00
FriFriday
10:0022:00
SatSaturday
10:0022:00
SunSunday
10:0022:00

Massage City Points heet iedereen van harte welkom in Zoetermeer. De relaxmassages- en Tuina massages zijn inmiddels zeer bekend bij een grote groep klanten. Zij hebben alles in huis van Relaxation tot hun traditionele Chinese geneeskunde waaronder natuurlijk de Acupunctuur, Cupping, Guasha valt. Dit is geschikt voor mensen van alle leeftijden en achtergronden. Of jij nu specifieke pijnklachten hebt, behoefte hebt aan ontspanning na een lange werkdag of gewoon wilt genieten van een verkwikkende massage, zij hebben de juiste massage voor je.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De halte stadhuis is op korte loopafstand van de salon, hier kan je lijn 3 of 4 pakken. Ook kan je gratis parkeren in de omgeving van de salon.

Het team:

Het team heeft jarenlange ervaring en helpt je met veel kunde en plezier.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Ontspannend en verwelkomend.
  • Gespecialiseerd in: Lichaamsbehandelingen (massages)
  • Merken en producten: Natuurlijke producten.
  • De extra’s: In deze salon spreken ze Nederlands, Engels en Chinees. Ook krijg je een gratis non-alcoholisch drankje bij jouw behandeling.

Nails by City Points

4,5
128 reviews
Seghwaert, Zoetermeer
Show on map
Last minute
Mini Pedicure (alleen de teennagels, incl. verwijderen van oude nagels) 40 mins - 1 hr
from €31,50
save up to 10%
Combo Manicure Nieuwe set (incl. verwijderen van oude nagels) 40 mins - 1 hr 15 mins
from €36
save up to 10%
Manicure opvulen / refill (eigen werk/ verwijderen is niet nodig)1 hr - 1 hr 15 mins
from €45
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
09:0019:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
13:0021:00

Beste klant, Door onvoorziene(logistieke) omstandigheden, is het nog niet gelukt om u de nagelstudio te laten zien zoals wij dit graag hadden gewild. Maar even geduld en u zult zien dat wij de beste kwaliteit nastreven in een heerlijke ontspannen sfeer met high-end kwaliteiten en de beste nail-artists.

Nails by City Points Is een salon waar zorg, luxe en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden. Heerlijke koffie & Thee horen daar ook bij.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen. Excellente dienstverlening met alleen maar senior professionals. Taal Nederlands en Engels.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Luxe, vriendelijkheid & top-verzorgd.
  • Gespecialiseerd in: Manicure, Pedicure, Save Biab, Gelnagels en Acryl nagels

Bodywaxbynies

5,0
99 reviews
Stadscentrum, Zoetermeer
Show on map
Nek 15 mins
€15
Tepels 10 mins
€11,95
Kin 10 mins
€7
Quick view venue details
MonMonday
17:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
17:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Dé specialist in wax- en laserbehandelingen in Zoetermeer en omgeving! Welkom bij Bodywaxbynies, waar kwaliteit, comfort en resultaat samenkomen. In onze salon sta jij centraal. Je ervaart een warme, huiselijke sfeer waarin je je direct op je gemak voelt. Schoon, professioneel en laagdrempelig – precies zoals het hoort. 💥 Expertise die je voelt Met meer dan 7 jaar ervaring levert eigenaresse Nies keer op keer topresultaten. Of je nu komt voor een full body wax of een laserbehandeling, je kunt rekenen op precisie, snelheid en persoonlijke aandacht. 🌿 Topmerken voor topresultaten We werken uitsluitend met hoogwaardige producten van Starpil en Italwax – huidvriendelijk, effectief en betrouwbaar. 💡 Onze specialiteiten ✔ Professionele waxbehandelingen voor dames én heren ✔ Laserontharing met langdurig glad resultaat ✔ Persoonlijke service met oog voor detail 🚋 Makkelijk bereikbaar De salon ligt op loopafstand van tram 3 en 4 – dus altijd goed bereikbaar.

📣 Twijfel je nog? Laat je overtuigen door de ervaringen van anderen! Onze klanten delen met liefde hun eerlijke reviews. Neem gerust een kijkje en ontdek waarom zoveel mensen Bodywaxbynies aanbevelen.

Bij Bodywaxbynies kies je niet zomaar voor een behandeling, je kiest voor vakkundigheid, vertrouwen en zichtbare resultaten. Boek nu jouw afspraak! Jouw huid verdient het allerbeste.

Nadukk

No reviews
Dorp, Zoetermeer
Show on map
Ontspannende gezichtsmassage 45 mins
€45
Bindweefsel/cupping massage (een lichaamsdeel - benen, rug of buik 45 mins
€45
KOBIDO massage1 hr
€60
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
17:0021:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
16:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0021:00
SunSunday
10:0018:00

Salon Nadukk is een massagesalon waar ontspanning, natuurlijke verzorging en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel lichaam en geest weer volledig in balans te brengen. Dankzij een combinatie van diep ontspannende massages en natuurlijke facial lifting-behandelingen verlaten klanten de salon met een frisse uitstraling en een ontspannen gevoel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen nabij halte Zoetermeer Oost, waardoor deze goed bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van professionele en vriendelijke medewerkers die iedere behandeling afstemmen op de wensen en behoeften van de klant. Met aandacht, vakkennis en een persoonlijke benadering zorgen zij voor een ontspannen en comfortabele ervaring.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustgevend, professioneel, verzorgd en warm.

Gespecialiseerd in: ontspanningsmassages, Kobido gezichtsmassage, natuurlijke facial lifting, lichaamsmassages en cupping.

Gebruikte merken en producten: natuurlijke producten.

De extra’s: De salon werkt uitsluitend met natuurlijke producten en biedt behandelingen die zowel ontspanning als huidverbetering bevorderen. Klanten kunnen hier terecht voor een moment van pure rust en persoonlijke aandacht in een sfeervolle omgeving.