All Hair and Beauty
near Kruiskamp-Midden, Amersfoort
Any date
All hair and beauty
8 venues offering:

hair and beauty near Kruiskamp-Midden, Amersfoort

Rebalanced

5,0
165 reviews
Coninckstraat en omgeving, Amersfoort
Show on map
Verven wimpers & wenkbrauwen 5 mins
€22
Waxen bovenlip & kin 10 mins
€17,50
Waxen van de contouren 10 mins
€22,50
Quick view venue details
MonMonday
11:0021:00
TueTuesday
09:0017:00
WedWednesday
11:0021:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Welkom bij Rebalanced

Ik ben Marjolein en voer mijn werk als holistisch huidspecialst al meer dan 15 jaar met heel veel passie uit. Bij Rebalanced draait het om meer dan alleen je huid. Het is een plek waar je even uit de drukte stapt, kunt vertragen en weer helemaal kunt opladen in ruimte wat als thuiskomen voelt.

Ik geloof dat echte huidverbetering niet alleen gaat over wat je op je huid smeert, maar ook over hoe je je voelt en verzorgd van binnenuit. Daarom combineer ik professionele huidverbetering met leefstijl, rust, persoonlijke aandacht en ontspanning. Geen standaard behandeling, maar altijd afgestemd op wat jij en jouw huid op dat moment nodig heeft, met de beste en meest hoogwaardige producten.

Vanaf het moment dat je binnenkomt, mag je alles even loslaten. De warme sfeer, zachte muziek en fijne geuren zorgen ervoor dat je lichaam vanzelf een tandje terugschakelt. En ondertussen werken we gericht aan een gezonde, sterke en stralende huid.

Wat ik zo belangrijk vind bij Rebalanced? Dat je je gezien voelt. Je bent hier geen nummer en er is alle ruimte om ook in stilte te zijn met jezelf. Of je nu komt voor huidverbetering, een moment van ontspanning of simpelweg omdat je behoefte hebt aan wat tijd voor jezelf.

Waar ik in gespecialiseerd ben Van intensieve huidverbetering tot diepe ontspanning: iedere behandeling heeft een holistische basis met de beste pure merken en orthomoleculaire benadering. Denk aan facials en huidverbeterende behandelingen met Medik8 en Dermaceuticals, microneedling, chemische peelings en bindweefselmassages. Maar ook aan intuïtieve massages en ontspanningsrituelen.

Mijn doel is altijd hetzelfde: dat je niet alleen met een mooie, gezonde glow naar buiten gaat, maar je ook lichter, ontspannen en meer verbonden met jezelf.

Rebalanced is gevestigd in Amersfoort, vlak bij bushalte De Flint en op loopafstand van station Amersfoort. Kom je met de auto? Parkeergarage De Flint ligt om de hoek.

Je huid krijgt aandacht. Jij ook.

Ik kijk ernaar uit je te verwelkomen bij Rebalanced. Liefs Marjolein

CC Beauty Amersfoort

5,0
237 reviews
Beestenmarkt, Amersfoort
Show on map
ANDERE SALON - BIAB/Gellak verwijderen (andere salon) 15 mins
€20
BIAB - BIAB met gellak nieuw 45 mins
€53,50
Verwijderen nagels - BIAB/Gellak verwijderen 10 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
13:0020:30
TueTuesday
13:0020:30
WedWednesday
10:0017:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0016:00
SatSaturday
10:0015:00
SunSunday
Closed

Over de salon:

CC Beauty Amersfoort, opgericht door Cheyenna Cretella, is sinds 2016 actief in de schoonheidsbranche. De eigenaresse heeft een groot deel van haar ervaring opgedaan als leidinggevende bij Beauty Center Bodylookz in Zuid-Nederland, waar zij haar vaardigheden verder ontwikkelde.

Met een passie voor het vak volgt zij regelmatig cursussen en masterclasses bij gerenommeerde bedrijven om op de hoogte te blijven van de nieuwste technieken en trends. Persoonlijke aandacht staat centraal bij CC Beauty Amersfoort: er wordt tijd genomen voor elke klant om zo de best mogelijke resultaten te behalen.

Locatie:

Hoewel nieuw in Amersfoort, voelde de eigenaresse zich snel thuis. Het pand waarin CC Beauty Amersfoort gevestigd is, biedt een unieke sfeer en is centraal gelegen. Hier wordt dagelijks gewerkt aan het realiseren van de droom om mensen mooier en zelfverzekerder te maken door middel van de nieuwste schoonheidsbehandelingen.

Missie:

CC Beauty Amersfoort streeft ernaar klanten stralend en vol zelfvertrouwen de deur uit te laten gaan. De focus ligt op aandacht voor detail en het bieden van hoogwaardige behandelingen, zoals permanente make-up. Elke klant wordt ontvangen in een warme, gastvrije omgeving.

Parkeren:

Parkeren kan bij Q-Park Beestenmarkt, Sint Andriesstraat 79, 3811HT Amersfoort.

Beauty Salon Zuyd Amersfoort

5,0
115 reviews
Beestenmarkt, Amersfoort
Show on map
Verwijderen per gerstekorrel tijdens gelaatsbehandeling 5 mins
€5
Extra's: verwijderen gerstekorrel alleen tijdens gelaatsbehandeling 5 mins
€5
Decoleté meebehandelen met maskers en pakkingen tijdens gelaatsbehandeling. 10 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
17:3020:30
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0020:30
ThuThursday
17:3020:30
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0016:00
SunSunday
Closed

In Beauty Salon Zuyd vind je een stukje rust midden in de bruisende binnenstad van Amersfoort. Het is een klassieke beautysalon waar persoonlijke aandacht wordt gegeven. De behandelingen zijn zalig rustgevend niet alleen doordat elke gelaatsbehandeling samengaat met veel massages. Maar de prachtige behandelkamer op de bovenverdieping brengt je terug in de tijd van het monumentale pand, je voelt je gelijk welkom. Het is een stijlvolle plek om even tot rust te komen. Als herboren loop je weer naar buiten.

Merken en producten: Beauty Salon Zuyd werkt met het Italiaanse merk Bioline Jatò, dit staat voor kwaliteit, onderzoek en professionaliteit. Dit merk bestaat al meer dan 40 jaar en heeft in 2020 ook een lijn geïntroduceerd speciaal gericht op de huid van de man. In de winkel beneden bij de Voet Spa (voor cosmetisch pedicuren) tref je veel huid verbeterende lijnen aan welke ook verkocht worden voor thuis gebruik. Beauty Salon Zuyd wil je graag helpen met een verzorgingslijn passend bij jouw huid en het jaargetijde. Er staan ook prachtige cadeau verpakkingen.

Het team: De eigenaresse Liesbeth Bel werkt (voorlopig) alleen, omdat Beauty Salon Zuyd nieuw is in Amersfoort wil zij eerst ontdekken wie haar doelgroep is en waar de behoefte van de cliënten liggen. Als er dan een medewerker bijkomt sluit dit mooi aan bij de behoefte van de cliënten.

Specialiteiten: Klassieke schoonheidsspecialiste met huid verbeterende producten van Bioline Jatò. Liesbeth zal zich komende jaren blijven specialiseren d.m.v. studies maar ook d.m.v. trainingen bij Bioline Jatò in Italië.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Vanaf het Centraal station zijn er meerdere bussen richting de binnenstad. De bus die stopt op de stadsring, is dichtbij, via de Sint Andriesstraat loop je langs parkeergarage de Beestenmarkt naar de Zuid Singel, waarna je bij Downyes rechts af gaat en gelijk links de Grote Sint Jansstraat in loopt.

Extra's: Beauty Salon Zuyd is een prachtige salon waar jij je gelijk thuis zult voelen. En alle professionele behandelingen kunnen thuis voortgezet worden doordat er een complete winkel is, waar alles van Bioline Jatò te verkrijgen is. Ligt het niet op voorraad dan wordt het gelijk voor je besteld. Voor elke huid is er een verzorgingslijn die net wat beter aansluit dan wat er bij reguliere warenhuizen verkocht wordt. De eigenaresse helpt je graag.