All Hair and Beauty
near C. van Eesterenlaan, Amsterdam
Any date
All hair and beauty

Choose from 9 venues offering hair and beauty near C. van Eesterenlaan, Amsterdam

Face to Care

5,0
72 reviews
C. van Eesterenlaan, Amsterdam
Show on map
Wenkbrauwen epileren (bijwerken/ icm gezichtsbehandeling) 15 mins
€12,50
Verven wimpers of wenkbrauwen (icm gezichtsbehandeling)) 15 mins
€12,50
Verven wimpers of wenkbrauwen (los geboekt) 15 mins
€20
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
08:3016:00
SunSunday
Closed

Face to Care in Amsterdam is een gespecialiseerde schoonheidssalon waar zorg, resultaat en persoonlijke aandacht centraal staan. Het doel? Jou weer laten stralen – van binnen én van buiten.

De salon combineert huidverbetering, lichaamsverzorging en mentale ontspanning in krachtige behandelprogramma’s zoals SkinFitness en Body to Care. Of je nu last hebt van pigmentvlekken, acne, rosacea, verslapping of cellulite: bij Face to Care word je geholpen met bewezen technieken, professionele huidanalyses en eerlijke, realistische adviezen.

Het team: De salon heeft een klein, toegewijd team dat met ervaring, kennis en aandacht werkt aan het verbeteren van jouw huid én zelfvertrouwen. Ze zijn professioneel, vriendelijk en denken met je mee om het maximale resultaat te behalen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, professioneel en motiverend. Een plek waar je welkom bent zoals je bent – zonder filter.

Gespecialiseerd in: Anti-aging behandelingen, acne- en pigmentaanpak, bindweefselmassages, microneedling, body contouring, lasertherapie en complete huidtrajecten.

Gebruikte merken en producten: Wetenschappelijk geteste topproducten met actieve werkstoffen, zorgvuldig afgestemd op jouw huidtype en wensen.

De extra’s: Gratis intake en huidanalyse bij de start, programma’s op maat, heldere communicatie zonder loze beloftes, en ruime begeleiding tijdens jouw persoonlijke skin- of body journey.

⭐ AANBIEDING ⭐

Nu korting op CRYO4 proefbehandeling: voor 1 zone: 79,- euro ipv 139,- euro voor 2 zones: 119,- ipv 189,- euro

CRYO4 Lichaamsbehandeling- Krachtige Cryolipolyse met Extra Grote Pads

Ontdek de nieuwste generatie vetbevriezing met de CRYO4 lichaamsbehandeling- speciaal ontworpen voor effectieve en veilige contourverbetering. Met de salon's grootste leverbare pads behandelen ze grotere zones in 1 sessie, zoals buik, flanken, dijen of rugrollen. Perfect voor klanten die snel en doelgericht resultaat willen.

Voor wie is het geschikt? Voor iedereen met lokale vetophopingen die moeilijk verdwijnen met voeding of sport. Ideaal na zwangerschap, bij love handles, of voor algemene figuurcorrectie.

Plan vandaag nog een proefbehandeling en ervaar het verschil van CRYO4 met grootformaat pads; jouw lichaam, maar dan strakker.

Life Force Therapie Amsterdam

4,9
621 reviews
Borneostraat, Amsterdam
Show on map
Off peak
Trigger point- therapie 40 mins - 1 hr 30 mins
from €84,92
save up to 9%
Massage in overleg met masseur 55 mins - 1 hr 30 mins
from €104,90
save up to 9%
Therapeutische behandeling - APK voor je lichaam (€177)1 hr 25 mins
from €58,50
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
13:0018:30
ThuThursday
09:1515:00
FriFriday
13:0018:15
SatSaturday
10:3014:30
SunSunday
Closed

Ben je toe aan ontspanning of heb je last van pijnklachten? In de Indische buurt huist praktijk Life Force Therapie Amsterdam; een adres voor massage, ademsessies en doelgerichte therapieën. Daphne is een holistisch triggerpoint - , neuromusculair therapeut en ademcoach. Elke behandeling is op maat, omdat ieder lichaam anders is. Op basis van wat jouw lichaam nodig heeft wordt zorgzuldig de juiste behandeltechniek toegepast. Hierbij kunnen diverse behandeltechnieken worden gebruikt. Het is belangrijk om naar de oorzaak te kijken en die boven water te krijgen. Daphne heeft verschillende trainingen en opleidingen gevolgd en heeft tevens medische basiskennis. Haar specialisme is triggerpoint therapie, 'dry needling, bindweefsel mobilisatie en ademwerk. Je kunt hier dus zeker terecht als je last hebt van bijvoorbeeld lage rugpijn, nek- en schouderpijn, hoofdpijnklachten, kaakklachten (TMJ) , chronische pijn, burn-out of als je hoog sensitief (HSP) bent.

Let op: Gelieve 2 grote en 1 kleine handdoek meenemen naar de behandeling wegens een milieu bewust beleid.