All Hair and Beauty
near Oude Spoorbaan, Eindhoven
Any date
All hair and beauty

Choose from 9 venues offering hair and beauty near Oude Spoorbaan, Eindhoven

New

Hair State

5,0
31 reviews
Grote Berg, Eindhoven
Show on map
Haircut short 30 mins
€30
bangs 5 mins
€5
volume en shine drops
€13
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0018:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0014:00
SunSunday
Closed

Hair State in Eindhoven is een kapsalon waar persoonlijke aandacht, vakmanschap en comfort centraal staan, met als doel om elke klant een boost in zelfvertrouwen te geven en een onvergetelijke ervaring te bieden. Hier draait het niet alleen om een knipbeurt, maar om een echt verwenmoment voor jezelf.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen en eenvoudig te bereiken met het openbaar vervoer. In de buurt zijn diverse bushaltes en stations.

Het team: Hair State wordt gerund door een gepassioneerde kapper die werkt met de nieuwste technieken en trends. Door te luisteren naar de wensen van de klant en samen te werken aan het perfecte resultaat, garandeert Hair State een persoonlijke en professionele behandeling.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, gezellig en ontspannen. Hair State biedt een relaxte ambiance waarin je je direct thuis voelt.

Gespecialiseerd in: Root touch-ups Curly haircuts Full head highlights Persoonlijk afgestemde kleur- en knipbehandelingen

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met hoogwaardige producten die de kwaliteit van het haar behouden en versterken.

De extra’s: Hair State biedt ruime openingstijden en neemt echt de tijd voor elke behandeling, zodat je volledig kunt ontspannen en genieten. De salon is goed bereikbaar en biedt een warme en moderne omgeving waar je jezelf kunt zijn.

LET OP: Als je een afspraak maakt voor een highlight behandeling, geef dan onder het kopje "toner + knippen" je gewenste styling aan.

QoQo Massage Clinics Eindhoven

4,8
230 reviews
Willemstraat, Eindhoven
Show on map
Relaxmassage - Relaxmassage 60 min1 hr
€65
Nek-Schouder-Rugmassage - Nek-Schouder-Rugmassage 30 min 30 mins
€47
Deep-Tissue massage - Deep-Tissue massage 30 min 30 mins
€47
Quick view venue details
MonMonday
09:3023:30
TueTuesday
09:3023:30
WedWednesday
09:3023:30
ThuThursday
09:3023:30
FriFriday
09:3023:30
SatSaturday
09:3023:30
SunSunday
09:3023:30

Wil jij een massage in Eindhoven? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! QoQo Massage Clinics Eindhoven kun je vinden aan de Willemstraat in het centrum. Kom je met de bus? Dan kun je lijn 14 of 114 nemen en uitstappen bij halte Wilhelminaplein, op 1 minuut loopafstand van onze salon. Kom je met de auto? Dan adviseren we je om iets meer tijd in te plannen om een parkeerplaats te zoeken, vanwege de drukte in het centrum. Je kunt parkeren in de Willemstraat of in de Wilhelminaplein 28 Parking. Deze vind je aan de voorkant van restaurant 1910. Overal in de stad is het betaald parkeren.

Bij QoQo Eindhoven vind je 2 single kamers en 3 duokamers. Eén van de duokamers kunnen we opsplitsen in 2 single kamers. In totaal zijn er 8 massagetafels. Na je massage kun je heerlijk genieten van een kopje kruidenthee, met een fijn uitzicht.

Heb je na je massage behoefte aan een wandeling in de natuur? Het Anne Frankplantsoen is dan een leuke optie. Deze vind je op 15 minuten loopafstand of op 5 minuten rijden. Het centrum is ook makkelijk te bereiken. Hier kun je lekker shoppen, uit eten gaan of zelfs naar de bioscoop. Een echte aanrader is restaurant 1910, waar je Hollandse gerechten op de kaart kunt vinden. Dit restaurant ligt aan de overkant van onze salon.