All Hair and Beauty
near Van der Pekbuurt, Amsterdam
Any date
All hair and beauty

Choose from 10 venues offering hair and beauty near Van der Pekbuurt, Amsterdam

PinkDiamond Beauty (Ladies Only)

4,9
949 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
Off peak
Tanden Bleken / Teeth Whitening (read description first) 5 mins - 1 hr 10 mins
from €0,01
save up to 99%
Shellac manicure 35 mins - 45 mins
from €30
save up to 20%
BIAB Basis Manicure1 hr
from €54
save up to 20%
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
12:0019:00

Bij schoonheidssalon PinkDiamond Beauty in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor manicures, pedicures, acrylnagels en diverse wimper- en wenkbrauwbehandelingen. Er hangt een huiselijke en ontspannen sfeer in de salon waardoor je je al snel op je gemak voelt. Je bent hier in goede handen als het gaat om je nagels, of andere behandelingen. Of je nou voor natuurlijke nagels, nail art, gellak of biab kiest: Er word ervoor gezorgd dat je met mooie en verzorgde nagels de salon verlaat. Naast nagelbehandelingen kun je hier ook terecht voor je wenkbrauwen, lashlift, tanden witten en threading (ontharen met touwtje) neem gerust contact op voor eventueel verdere vragen of verzoeken.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Distelweg.

Het team:
Eigenaresse Elly heeft ruim 14 jaar ervaring en veel passie voor haar vak. Persoonlijke aandacht en perfectie staan in deze salon centraal en er wordt echt de tijd genomen voor jou.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: nagel- & schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: The Gelbottle, PG, Young Nails, CND
  • De extra’s: -

mooier@home

4,9
599 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
Sugaring - suikerontharen - gezicht - vrouwen 20 mins - 35 mins
from €20
Sugaring - suikerontharen - gezicht - mannen 20 mins - 30 mins
from €20
Verven en Shapen - wenkbrauwen 20 mins
from €30
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

De locatie van mooier@home straalt een heerlijke ontspannen en huiselijke sfeer uit. Het ontspannen en genieten kan daardoor direct bij binnenkomst beginnen. De salon biedt een ruim aanbod aan behandelingen voor zowel mannen als vrouwen aan. Er zijn huisdieren aanwezig dus laat even weten als je een allergie of angst hebt, dan houdt Anne daar rekening mee.

Wat wij leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm, persoonlijk en welkom.
  • Gespecialiseerd in: Suikerontharen / sugaring, huid-verbeterende gezichtsbehandelingen, natuurlijk ogende wimperextensions en verven en shapen wenkbrauwen.
  • Merken: Pandy's safe cosmetics en Prescription voor de huid en Mattisson voor het lichaam. allemaal natuurlijke producten.
  • Extra: Anne zet altijd de puntjes op de i.

Het team:
Het team bestaat alleen uit schoonheidsspecialiste en visagiste Anne. Zij is gespecialiseerd in suikerontharen (Sugaring) en gezichtsbehandelingen. De ontharings-behandelingen zijn geschikt voor gezicht en lichaam en zowel voor mannen als vrouwen. De heerlijke ontspannende en effectieve gezichtsbehandeling kan je uitbreiden met een huid-verstrakkende bindweefselmassage. Natuurlijk kan je ook kiezen voor een van de andere opties zoals verven en shapen wenkbrauwen. Alle behandelingen worden uitgevoerd met het natuurlijke merk Pandhy’s safe cosmetics of Prescription beauty. De minerale make-up in de salon is van Pandhy’s Safe Cosmetics en geeft een prachtig natuurlijk effect. Vrag Anne naar de mogelijkheden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is op loopafstand van de Buiksloterweg pont. Dus heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je met de auto dan is (betaald) parkeren gemakkelijk in de directe omgeving. Is je afspraak dichter bij het weekend en of rond etenstijd, dan duurt een plek zoeken wellicht iets langer.

NB: Dit adres is helaas niet geschikt om de vergunning van de GGD te krijgen voor permanente make-up behandelingen. Dit is tijdelijk niet beschikbaar.

Enisa Healing en Massage - Amsterdam

4,9
177 reviews
IJplein en Vogelbuurt, Amsterdam
Show on map
Chakra Healing & Energetische Healing1 hr
€85
Energetische Healing op afstand 45 mins
€70
Heerlijke ontspanningsmassage van gezicht, hoofd, nekspieren en schouders 50 mins
€75
Quick view venue details
MonMonday
12:0021:00
TueTuesday
12:0021:00
WedWednesday
12:0021:00
ThuThursday
12:0021:00
FriFriday
12:0021:00
SatSaturday
12:0016:00
SunSunday
Closed

Enisa draagt al van jongs af aan een sterke, helende energie in zich en gebruikt deze met liefde om mensen te ondersteunen. Zij werkt al meer dan 11 jaar officieel als energetisch therapeut, met volledige toewijding aan haar vak.

Om mensen nog beter te kunnen begeleiden, heeft Enisa meerdere professionele opleidingen gevolgd, waaronder de opleiding tot erkend Wellnessmasseur (Anand Massage Opleidingen), Mindfulnesstrainer (MBSR) bij de Mindfulness Academie en Ericksoniaanse Hypnose bij UNLP Instituut.

In haar praktijk aan het IJplein helpt zij mensen bij pijn, verdriet, angst, stress en emotionele blokkades, zodat de energie weer vrij kan stromen en je lichaam diepe rust kan vinden.

Door een combinatie van energetische healing, ontspanningsmassage en technieken zoals diepe ontspanning, mindful begeleiding en geleide meditatie, ervaar je snel verlichting, ontspanning en innerlijke balans.
Elke behandeling is persoonlijk, intuïtief en afgestemd op jouw behoefte — in een veilige en rustige omgeving.

Let op: cash of tikkie betalingen in de salon en online payment via TW only.