Laque by Lisa in Kijkduin is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte 's-Gravenhage, De Savornin Lohmanlaan. De dichtsbijzijnde bushalte is bus 24.
Het team: De salon wordt geleid door Lisa. Ze is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Nailz bij J aan de Melis Stokezijde in Den Haag is opgericht door Joyce. Zij is praktisch opgegroeid in de nagelstudio van haar moeder en ontwikkelde dezelfde passie voor nagels. Elke dag krijgt Joyce nieuwe inspiraties voor designs en leert zij nog bij. Ieder jaar volgt zij een training om bij te blijven met alle trends zodat jij als klant het beste krijgt en de kwaliteit van de nagels wordt gewaarborgd. Joyce is van mening dat elke vrouw met mooie verzorgde handen over straat hoort te gaan. Wil je graag dunne, natuurlijk ogende nagels dan zit je hier goed want ze houdt niet van plaknagels of tips.
.
Brands