Hard gel extensions & overlays

Choose from 9 venues offering hard gel extensions & overlays near Hoornwijk, The Hague

The Nail Code

4,9
182 reviews
Verrijn Stuartlaan, Zuid-Holland
Show on map
Acrylnagels/BIAB - Verwijderen van andere salon 30 mins
€19
Gel-x nail extension1 hr 45 mins - 2 hrs
from €62
Quick view venue details
MonMonday
16:3021:00
TueTuesday
16:3021:00
WedWednesday
19:0021:00
ThuThursday
16:3021:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0019:30
SunSunday
11:0018:30

The Nail Code is een nagelstudio gelegen in Rijswijk. De studio staat bekend om de zorg en aandacht die ze aan hun klanten geven. De sfeer in nagelsalon The Nail Code straalt een perfecte combinatie uit van professionaliteit en gastvrijheid. Gelegen in een kantoorpand, biedt de salon een rustige en moderne ambiance. Zodra je binnenstapt, valt de aandacht voor detail meteen op. Het interieur van de salon is smaakvol ingericht.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De dichtstbijzijnde halte van het openbaar vervoer is de Patentlaan tramhalte, die op slechts 5 minuten loopafstand van de studio ligt.

Het team:
De studio wordt beheerd door Ama, die bekend staat om haar uitstekende klantenservice. Zij zorgt ervoor dat elke klant zich speciaal en verzorgd voelt.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Professioneel, klantgericht.
  • Gespecialiseerd in: Biab & het behandelen van de natuurlijke nagels.
  • Merken en producten: The Gel Bottle, Pink Gellac & Glitterbells
  • De extra's: Er wordt Nederlands en Engels gesproken en je kan gratis parkeren. Ook is er gratis wifi en zijn er gratis snacks en een non alcoholisch drankje.

Empire Of Styles

4,3
77 reviews
Verrijn Stuartlaan, Zuid-Holland
Show on map
Acrylnagels - Nieuwe set1 hr - 1 hr 30 mins
from €60
Quick view venue details
MonMonday
19:3023:00
TueTuesday
19:3023:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
19:3023:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
19:3023:00
SunSunday
19:3023:00

Bij salon Empire Of Styles in Den Haag kan je terecht voor allerlei soorten Beauty behandelingen. Laat je verwennen door deze salon en loop de deur uit met een nieuwe frisse look!

4e Verdieping (links af tot het einde van de gang)

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde OV-haltes vanaf Visseringlaan 19 in Rijswijk zijn:

  1. Tramhalte "Rijswijk Volmerlaan" – Deze halte ligt op enkele minuten loopafstand. Hier stopt tram lijn 17, die richting Den Haag en Wateringen gaat.
  2. Bushalte "Visseringlaan" – Vlakbij Visseringlaan 19 bevindt zich deze bushalte, waar bus lijn 23 stopt. Deze lijn rijdt onder andere richting Kijkduin en Scheveningen.

Afhankelijk van je exacte reisrichting kan een van deze haltes de beste optie zijn. Ook kun je je route makkelijk plannen met een OV-app zoals 9292 voor actuele vertrektijden en alternatieve routes.

Het Team:
De salon zelf bestaat officieel sinds 2018, vanaf 2004 is de eigenaresse begonnen als Braidstylist, en heeft meerdere certificaten en diploma's behaald.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een ontspannen sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Beauty behandelingen.
  • Merken en producten: L’oreal, Novex en PG.
  • De extra's: Gratis parkeermogelijkheid.

ART 22

5,0
74 reviews
Nieuw Binckhorst, The Hague
Show on map
Gel Extenions Removal | Done by Art 22 40 mins
€19,99
Gel Extenions Removal | Done by Another Salon 40 mins
€29,99
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
11:0018:00
ThuThursday
11:0018:00
FriFriday
11:0016:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Art 22 in Den Haag is een luxe nagelsalon waar rust, zorg en verfijning centraal staan, met als doel iedere klant een intieme en elegante ervaring te bieden waarin pure luxe in elk detail voelbaar is.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt in de buurt van halte Bus 28 en de treinstations Den Haag Centraal en Hollands Spoor.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is elegant, verzorgd en comfortabel – een plek waar iedere klant zich speciaal en op zijn gemak voelt.

Gespecialiseerd in: BIAB, Nail Art, Gel Polish Manicure, Gel Extensions, Naturel Nail Treatments, Removal en klassieke Manicures.

Gebruikte merken en producten: - Dior - Chanel - Anole - The Gel Bottle

De extra’s: Art 22 werkt uitsluitend op afspraak, zodat er maximale aandacht is voor de wensen en tevredenheid van elke klant. Dankzij de centrale ligging in Den Haag is de salon goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Instagram: @art22thehague