Hard Gel Extensions & Overlays
near Station Ypenburg, The Hague
Any date
Hard gel extensions & overlays

Choose from 5 venues offering hard gel extensions & overlays near Station Ypenburg, The Hague

ART 22

5,0
74 reviews
Nieuw Binckhorst, The Hague
Show on map
Gel Extenions Removal | Done by Art 22 40 mins
€19,99
Gel Extenions Removal | Done by Another Salon 40 mins
€29,99
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
11:0018:00
ThuThursday
11:0018:00
FriFriday
11:0016:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Art 22 in Den Haag is een luxe nagelsalon waar rust, zorg en verfijning centraal staan, met als doel iedere klant een intieme en elegante ervaring te bieden waarin pure luxe in elk detail voelbaar is.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer en ligt in de buurt van halte Bus 28 en de treinstations Den Haag Centraal en Hollands Spoor.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is elegant, verzorgd en comfortabel – een plek waar iedere klant zich speciaal en op zijn gemak voelt.

Gespecialiseerd in: BIAB, Nail Art, Gel Polish Manicure, Gel Extensions, Naturel Nail Treatments, Removal en klassieke Manicures.

Gebruikte merken en producten: - Dior - Chanel - Anole - The Gel Bottle

De extra’s: Art 22 werkt uitsluitend op afspraak, zodat er maximale aandacht is voor de wensen en tevredenheid van elke klant. Dankzij de centrale ligging in Den Haag is de salon goed bereikbaar met het openbaar vervoer.

Instagram: @art22thehague