Welkom bij Hairstyler Patrick Anches
Barbier en kapper in het hart van Amsterdam
Stap binnen bij Hairstyler Patrick Anches en ervaar een plek waar vakmanschap, persoonlijke aandacht en een ontspannen sfeer samenkomen. Gevestigd in de salon Angels Beauty Style aan de Kinkerstraat 162H, biedt Patrick een breed scala aan knip- en scheerbehandelingen. Of je nu kiest voor een klassieke coupe, een strakke fade of verzorgde baardlijn: je verlaat de stoel met een frisse, zelfverzekerde look.
Goed bereikbaar – met de tram of de auto
De salon ligt centraal aan de Kinkerstraat, op slechts twee minuten lopen van tramhalte Ten Katestraat. Kom je met de auto? Er is altijd voldoende parkeergelegenheid in de parkeergarage van De Hallen Amsterdam, met de ingang aan het Bellamyplein 41. De salon bevindt zich tegenover oDiDo, direct naast de FEBO.
Over Patrick
Patrick Anches is een ervaren hairstylist en barbier die zich als zelfstandig ondernemer heeft gevestigd in Amsterdam-West. Met oog voor detail en passie voor het vak zorgt hij ervoor dat iedere klant zich gezien en goed verzorgd voelt. Geen haastwerk, maar aandacht, kwaliteit en service tegen een eerlijke prijs.
Wat je kunt verwachten
Sfeer
Een warme, ontspannen en verzorgde omgeving waar je je direct op je gemak voelt.
Specialisaties
Herenkapsels, fades, baardverzorging en haarbehandelingen op maat.
Producten
Er wordt uitsluitend gewerkt met professionele merken zoals L’Oréal, Redken, Keune, KeraCare en andere hoogwaardige haarverzorgingsproducten die écht verschil maken voor jouw haar en hoofdhuid.
Afspraak maken
Een nieuwe look, een opfrisbeurt of gewoon even tijd voor jezelf? Je bent van harte welkom. Loop gerust binnen of bel en voorkom dat er veel wachtende voor je zijn! OF plan je afspraak eenvoudig online via de mijn BOOK NU link