Choose from 5 venues offering blow dry near Eendrachtspark, Amsterdam

The Body Mommy Beauty & Laser

4,8
43 reviews
Osdorpplein, Amsterdam
Show on map
Wassen & Föhnen haar tot schouder. 45 mins
€45,50
Wassen & Drogen 15 mins
€30
Wassen & Föhnen Kort haar 30 mins
€35
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
12:0019:00

The Body Mommy Beauty & Laser – Amsterdam (Osdorpplein) is een exclusieve schoonheidssalon waar professionele zorg, comfort en zichtbare resultaten centraal staan, met als doel iedere klant een verfijnd moment van luxe én expertise te bieden. De salon richt zich op hoogwaardige beauty- en haarbehandelingen, uitgevoerd met precisie en aandacht voor detail.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen bij halte Osdorpplein, uitstekend bereikbaar met bus, tram en trein.

Het team: De salon heeft een klein team van ervaren specialisten die met toewijding zorg dragen voor hun klanten. Professionaliteit, vriendelijkheid en kwaliteit staan voorop. Met een kapper met 15 jaar ervaring en een huidspecialist met 13 jaar ervaring is iedere behandeling in deskundige handen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: schoon, professioneel, comfortabel en gezellig

Aanpak: persoonlijk, resultaatgericht en zorgvuldig

Beleving: rust, luxe en aandacht voor jou

Gespecialiseerd in:

Laserontharing & laser gezichtsbehandelingen

Mesopeel® peelings

Gezichtsbehandelingen

Microneedling met de Mesoestetic Pen

Huidverzorging met Mesoestetic (o.a. Age Element Brightening Crème)

Kappersdiensten & highlights

Make-up & styling

Permanent Make-up

Epileren & waxen

Gebruikte merken en producten:

Mesoestetic (huidverbetering)

Keune (haarverzorging)

De extra’s:

Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer

Persoonlijke aandacht en duidelijke behandelingen

Een rustige, luxe setting in hartje Amsterdam Osdorpplein

The Body Mommy Beauty & Laser staat voor kwaliteit zonder compromis — jouw moment van luxe en expertise, bij Amsterdam Osdorpplein’s beauty-expert.

Barbershop Alles in bedrijf

4,9
5002 reviews
Nieuw-West, Amsterdam
Show on map
Vrouwen - wassen föhnen/stylen vanaf 50 mins
€30
Vrouwen - wassen föhnen/stylen Lang dik haar vanaf1 hr 15 mins
€30
Vrouwen - steampod styling vanaf1 hr 30 mins
€40
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:00
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0021:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0021:00
SunSunday
12:0021:00

Bij Barbershop Alles in bedrijf in Amsterdam kun je voor van alles terecht. Laat je verwennen door deze salon en loop de deur uit met een nieuwe frisse look!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bus 21, 369 en tram 7 stoppen voor de deur.

Het Team:
Bestaat alleen maar uit gespecialiseerde en vakkundig personeel met veel ervaring. Zo kunnen zij de klanten altijd de juiste behandelingen adviseren.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon staat bekend om de luxe en de professionals. Klantvriendelijkheid en gezelligheid is wat je hier kan vinden.
  • Gespecialiseerd in: Beauty en haar behandelingen.
  • Merken/Producten: Haar: Olaplex, Kerastase, Moroccanoil, Schwarzkopf, L’Oréal, Cocochoco, Brazilicious, Fudge en Soft liss.
  • Nagels: The GelBottle BIAB en CND.
  • Wimpers: Perfect eyelash en Lash Extend.
  • Visagie: Huda Beauty en MAC Cosmetics.
  • De extra's: De salon is zowel bestemd voor vrouwen als mannen. De vrouwen ingang is aan de achterzijde van de salon, deze is uitsluitend alleen voor vrouwen bestemd zowel als de gehele vrouwen verdieping. De salon biedt ook een exclusieve parfum collectie aan uit Dubai.