Brazilian Waxing
near Sierplein, Amsterdam
Any date
Brazilian waxing

Choose from 30 venues offering brazilian waxing near Sierplein, Amsterdam

Lashes Boss

4,9
133 reviews
Vondelpark, Amsterdam
Show on map
Off peak
Ladies' Waxing - Brazilian (Hot Wax) Brazilian full incl buttseam. DONE BY TRAINER 45 mins
from €30
save up to 50%
Ladies' Waxing - Bikiniline Hot WAX. incl belly strip. DONE BY TRAINER 30 mins
from €15
save up to 50%
Ladies' Waxing - Brazilian Full incl buttseam / Belly strip / Armpits. DONE BY TRAINER1 hr
from €40
save up to 50%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
Closed

Lashes Boss is een ontharingssalon gelegen in Amsterdam. De salon straalt een warme en uitnodigende sfeer uit, waar klanten zich direct op hun gemak voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte is de Amstelveenseweg tramhalte, die op slechts 4 minuten loopafstand ligt.

Het team:
Het team van Lashes Boss bestaat uit toegewijde professionals die er alles aan doen om ervoor te zorgen dat hun klanten tevreden en ontspannen de salon verlaten. Ze hebben een passie voor hun vak en dit is te zien in de kwaliteit van hun werk. Ze nemen de tijd voor elke klant en bieden een service op maat, afgestemd op de individuele behoeften en wensen van de klant.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zuid Amerikaanse sfeer waar je gelijk bij binnenkomst fijn voelt .
  • Gespecialiseerd in: Wimpers & wenkbrauwen.
  • Gebruikte merken en producten: London eyeslash, Elan & Mrs high brow.
  • De extra's: Er wordt Nederlands, Engels en Spaans gesproken en je kan betaald parkeren in de buurt van de salon.

Wax Me Up | Amsterdam

5,0
112 reviews
Amsterdam
Show on map
Discount % Combination Wax treatment/Ladies' Waxing 30 mins - 1 hr
from €51
Ladies' Waxing - Full Brazilian inc. buttseam/bilnaad 30 mins
€44,50
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

Wax Me Up offers discrete and fast hair removal services in the form of waxing. The wax specialists are continuously developing to discover the best techniques that continue to guarantee the most comfortable and painless treatments. The salon is located in Amsetrdam West. Wax Me Up offers a personal atmosphere where you can feel at home. Both women and men are welcome to come by for a treatment. Take a little time to relax and enjoy a nice cup of coffee or tea after your treatment. The Wax Me Up team will be ready to help you fight those unwanted body hairs! At Wax Me Up in Amsterdam, you can go for various wax treatments for Man & women. Let's get pampered and leave the salon with a beautiful & smooth skin.

Nearest public transport:
The salon is located Kinkerstraat 363

The team:
The salon has a small team of employees who take care of the clients. They are professional, friendly and strive to meet all the needs of their clients.

What we like about the salon:

  • Atmosphere: Professional & friendly
  • Specialized in: Waxing
  • Brands and products used: Italwax
  • The extras: Easily accessible by public transport.

Classic Care Amsterdam

4,9
1272 reviews
Oud-West, Amsterdam
Show on map
Last minute
Ladies waxing - String line 25 mins
from €40,50
save up to 10%
Ladies waxing - Brazilian 30 mins
from €54
save up to 10%
Ladies waxing - Bikini 25 mins
from €36
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
10:0017:00

Classic Care Amsterdam is een beautysalon met een groot verscheidenheid aan behandelingen onder één dak. Wanneer je er binnenkomt, het eigenlijk niet voelt alsof je in een salon bent, er wordt voor ieder een plek geboden die voelt als thuiskomen. Wanneer je een afspraak hebt of slechts een kopje koffie komt drinken. Laat je verwennen en verlaat de salon weer als herboren!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is perfect te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 stopt recht voor de deur bij de halte J.P. Heijestraat en staat in directe verbinding met het Leidseplein en station Lelylaan.


Het team:
De specialiste en tevens eigenaresse is Ionica Mihailov.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zoals de naam al doet vermoeden is de salon enigszins klassiek ingericht, hetgeen een huiselijke en fijne sfeer creëert. Een samenhang van luxe, kunst en warme tinten zorgen voor de perfecte ambience voor jouw Classic (self-)Care moment!
  • Gespecialiseerd in: Er wordt op een persoonlijke manier behandeld. Doordat geen klant hetzelfde is, vraagt elke behandeling om een unieke formule. Een formule van de beste producten, de juiste behandeling met daarbij open en eerlijk advies!
  • Merken en producten: Babor voor beauty, The Gelbottle voor nails & L’Anza voor hair.
  • De extra’s: Classic Care, Beauty, Nails & Hair! Op één adres van top tot teen verzorgd en gestyled. Voor een alledaagse verpletterende indruk of speciale gelegenheden, geen wens is te gek!

The Body Mommy Beauty & Laser

4,7
14 reviews
Osdorpplein, Amsterdam
Show on map
Last minute
Waxen Tepels 10 mins
from €7,65
save up to 10%
Waxen Buik 10 mins
from €13,50
save up to 10%
Waxen Billen 10 mins
from €18
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
13:0018:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
13:0018:00

The Body Mommy in Amsterdam is een allround schoonheidssalon waar zorg, luxe en comfort centraal staan – met als doel iedere klant te laten stralen in haar eigen huid. Of je nu op zoek bent naar huidverbetering, een nieuwe look of ultieme ontspanning, hier vind je alles onder één dak.

De salon is gespecialiseerd in hoogwaardige behandelingen zoals kappersdiensten, laserontharing, gezichtsbehandelingen, Mesopeel® Peelings, microneedling met de Mesoestetic-Pen, permanente make-up, visagie en waxbehandelingen. Iedere behandeling wordt met precisie en aandacht uitgevoerd, met gebruik van innovatieve technieken en kwaliteitsproducten.

Wat deze salon zo bijzonder maakt, is de warme en professionele sfeer. Het team bestaat uit ervaren specialisten die niet alleen hun vak verstaan, maar ook zorgen voor een fijne, persoonlijke benadering. Je voelt je direct welkom en op je gemak.

The Body Mommy is dé plek voor wie op zoek is naar een combinatie van resultaatgerichte beautybehandelingen en een moment van pure verwennerij. Hier draait het om meer dan alleen mooi zijn – het gaat om je goed voelen, van binnen én van buiten.

LadyWax Amsterdam

4,7
2711 reviews
Overtoom, Amsterdam
Show on map
Brazilian (Full or Shape) 30 mins
€46,50
Brazilian String excl. bilnaad en gatje 15 mins
€36,50
Bilnaad incl. gatje 5 mins
€11
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:10
TueTuesday
10:0021:10
WedWednesday
10:0021:10
ThuThursday
10:0021:10
FriFriday
10:0021:10
SatSaturday
10:0021:10
SunSunday
10:0021:10

Op de Overtoom kunnen vrouwen terecht bij LadyWax. Of je nu komt voor je bikinilijn, oksels, benen of een Brazilian, alles is mogelijk. Met wax worden de haren snel en in zijn geheel verwijderd en blijven drie tot vier weken weg. Door regelmatig te waxen blijven de haartjes dun en worden ze steeds minder. Meisjes tot twaalf jaar met vervelende gezichtsbeharing kunnen hier ook terecht voor een gratis behandeling. Er wordt gewerkt met de wax van Lycon. Hiervan verkopen zij ook een heerlijke Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it tegen ingroeiende haartjes.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Rhijnvis Feithstraat.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: ontharingsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Sugar Scrub, Bodylotion en Ingrown X-it
  • De extra’s: -

Let op: in de salon kun je alleen pinnen. Het is dus niet mogelijk om met contant geld te betalen.