Classic Facials
in Grachtengordel, Amsterdam
Any date
Classic facials
14 venues offering:

classic facials in Grachtengordel, Amsterdam

The Sun Chinese Massage Amsterdam

4,6
425 reviews
Reguliersdwarsstraat, Amsterdam
Show on map
Oorsmeer verwijderen 15 mins
€35
Quick view venue details
MonMonday
10:3023:00
TueTuesday
10:3023:00
WedWednesday
10:3023:00
ThuThursday
10:3023:00
FriFriday
10:3023:00
SatSaturday
10:3023:00
SunSunday
10:3023:00

Bij The Sun Chinese Massage Amsterdam ben je aan het juiste adres voor verschillende massages en schoonheidsbehandelingen. Door de rustgevende muziek en oosterse decoratie kom je hier volledig tot rust. In deze salon werken ze volgens de hoogste eisen wat betreft kwaliteit, hygiëne en klantvriendelijkheid waardoor je de salon met een glimlach verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Trams 4, 14 Rembrandtplein en metrostations Waterlooplein en Rokin.

Het team:

Eigenaresse Suli werkt samen met ervaren en vriendelijke massagetherapeuten in de salon.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Sfeervolle en rustgevende salon.
  • Gespecialiseerd in: Massages en pedicure
  • De extra’s: In de salon spreken ze Nederlands en Engels. Deze salon is LGBTQIA+ vriendelijk, kindvriendelijk en betaald parkeren in de buurt is mogelijk.

Vanaf 1 april 2026 is op zeer korte loopafstand van deze salon een tweede vestiging geopend in de Bakkersstraat 15-17 (tussen Rembrandtplein en Amstel). U vindt daar dezelfde behandelingen, kwaliteit van dienstverlening en klantvriendelijkheid. U kunt in Treatwell rechtstreeks boeken bij de nieuwe salon. Deze is te vinden onder de naam The Sun Chinese Massage Amsterdam 2.

Essence Spa Prinsengracht

4,9
501 reviews
Amsterdam-Centrum, Amsterdam
Show on map
Essentials - 30 min Massage + 30 min Facial + Gratis Sauna1 hr
€110
€125
Combination Treatment - 60 min Massage + 60 min Facial + Gratis Sauna2 hrs
€210
€245
Combination Treatment - 90 min Massage + 60 min Facial + Gratis Sauna2 hrs 30 mins
€250
€280
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:15
TueTuesday
09:0021:15
WedWednesday
09:0021:15
ThuThursday
09:0021:15
FriFriday
09:0022:30
SatSaturday
09:0022:30
SunSunday
09:0022:30

Step into Essence Spa Prinsengracht, located in the prestigious Andaz Hotel, and experience the perfect blend of luxury and relaxation. Whether you’re looking for a rejuvenating facial or a soothing massage, this is your go-to sanctuary for self-care. Let our skilled team help you unwind, rebalance, and discover the harmony between therapeutic care and deep relaxation.

Nearest public transport:
Conveniently located near public transport:

  • Metro: Rokin (750 m)
  • Tram 2 or 12: Keizersgracht (500 m)
  • Tram 13 or 17: Westermarkt (800 m)

The team:
Certified professionals with over 4 years of experience ensure every treatment is tailored to your needs.

What we like about the salon:

  • Atmosphere: A serene and elegant setting designed to leave you feeling completely refreshed.
  • Specialised in: Relaxation & Therapeutic Massages & Customized Facials.
  • Used products & brands: they use The Organic Pharmacy and The Aromatherapy Associates—cruelty-free, vegan, organic, and natural.
  • The extra touches: Enjoy a complimentary non-alcoholic refreshment during your visit, and feel at ease knowing we speak multiple languages to cater to all our guests.

Yu skin&massage

5,0
3 reviews
Herengracht, Amsterdam
Show on map
Buccal massage 30 mins
€40
Extractions 20 mins
€25
Facial sculpting treatment 60 minutes 1 hr
€110
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
Closed
ThuThursday
Closed
FriFriday
Closed
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
Closed

Yu Skin & Massage – Amsterdam is een holistische beautysalon waar ontspanning, huidverbetering en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen door middel van op maat gemaakte behandelingen die zowel de huid als het welzijn ondersteunen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon bevindt zich op loopafstand van Amsterdam Centraal Station en is daardoor gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon wordt geleid door Nely, een holistisch huidtherapeut met meer dan 10 jaar ervaring. Met haar deskundige en persoonlijke aanpak streeft zij ernaar om voor iedere klant een behandeling op maat te creëren die aansluit bij de unieke behoeften van de huid.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: ontspannen, professioneel, verzorgd en gastvrij.

Gespecialiseerd in: Facial Sculpting Treatments, Purifying Facial Treatments, Facial Upgrades en Facial Boosters. Daarnaast ligt de focus op holistische huidverbetering en natuurlijke gezichtssculpting.

Gebruikte merken en producten: Synergie Skin en Dr. Baumann.

De extra’s: volledig gepersonaliseerde behandelingen, meer dan 10 jaar expertise in huidverbetering, een holistische benadering van huidverzorging en een uitstekende locatie op loopafstand van Amsterdam Centraal Station.

Mooiere Huid

5,0
184 reviews
Herengracht, Amsterdam
Show on map
Facials - Short Welcome Facial 50 mins
€102,50
Facials - Short Personalized Facial 50 mins
€102,50
Facials - Full Personalized Facial1 hr 10 mins
€137,50
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
11:0022:30
WedWednesday
11:0022:30
ThuThursday
11:0022:00
FriFriday
09:0017:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
10:0013:00

Mooiere Huid zit in de Beulingstraat, een autovrij straatje van Singel naar Herengracht. Middenin de stad en toch heerlijk rustig. De salon is een studio, waar alleen op afspraak wordt gewerkt. Hier vind je innovatieve gezichtsmassages die niet alleen ontspannend zijn maar ook verstevigend en liftend werken op de spieren in het gezicht. Facials die de kracht van mooie producten combineren met veel kennis van de huid, apparatuur en massage. Je gaat met een prachtige glow weer naar buiten. Wil je meer? Je kunt ook terecht voor huidverbetering (microneedling, een biologische peeling en behandelingen met LED licht of VPL) én permanente ontharing.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:  Tram 2 en 12 halte: Koningsplein. Metro 52 halte: Rokin.

Het team: Mooiere Huid wordt gerund door Annemiek en ze werkt alleen. Sinds 1999 is ze gediplomeerd schoonheidsspecialiste, sinds 2021 is ze ook gediplomeerd facialiste en gespecialiseerd in gezichtsmassages. Deze opleiding volgde ze in Parijs. Annemiek is dol op innovatieve producten en apparatuur maar werkt ook heel erg graag met haar handen. Ze is en blijft nieuwsgierig en volgt regelmatig trainingen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: gezichtsmassages
  • Gebruikte merken en producten: 
  • De extra’s: Annemiek blijft altijd bezig met ontwikkeling omdat ze dat het allerleukste vindt. Ze luistert naar jouw wensen en past haar behandeling hierop aan.