Choose from 19 venues offering classic facials near Jan Luykenlaan, The Hague

New

One Glow Skin

No reviews
Wateringse Veld, The Hague
Show on map
Last minute
Facial1 hr
from €62,96
save up to 9%
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
09:0019:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
09:0019:00

One Glow Skin in Rijswijk is een moderne schoonheidssalon waar zorg, comfort en resultaatgericht werken centraal staan. Met als doel: iedere klant laten stralen met een gezonde en verzorgde huid én perfect gestylde nagels.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij station Rijswijk, in de buurt van winkelcentrum In de Boogaard en zwembad De Schilp – ideaal bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is schoon, professioneel en ontspannen – een fijne plek waar je je direct op je gemak voelt.

Gespecialiseerd in: Schoonheidsbehandelingen zoals gezichtsbehandelingen, het harsen en epileren van wenkbrauwen, wimperverven en professionele nagelverzorging.

Gebruikte merken en producten: Celesetic – al 7 jaar vertrouwd in de salon en geliefd om de effectiviteit en huidvriendelijkheid.

De extra’s: De salon is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en verwelkomt iedereen. Er wordt Nederlands gesproken en klanten kunnen rekenen op flexibele openingstijden.

Cloud Skin Clinic

5,0
450 reviews
Laakhaven-West, The Hague
Show on map
Last minute
Cleanse & Glow 45 mins
from €90
save up to 10%
Huidbehandeling op maat (vanaf prijs)1 hr
from €90
save up to 10%
Cleanse & Anti-Aging Glow1 hr
from €108
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
12:0021:00
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
12:0019:00
SunSunday
12:0019:00

Sfeer in de salon: Deze salon is modern, professioneel en fijn.

Merken en producten: SPLENDOR X, Mesoesthetic, Circadia, KRX, 2Bio Beauty.

Het team: Eigenaresse Klaudia werkt samen met een team van 2 laser en huidspecialisten met jarenlang ervaring. Zij en haar team blijven zich ontwikkelen op het gebied van huidverbetering en lasertherapie met de nieuwste technologieën.

Gespecialiseerd in: Diamond Aesthetics is gespecialiseerd in huidverbetering D.m.v. de nieuwste technologieën zoals Microneedling, Chemische Peelings, Biopeeling, Carbon Laser Peel en combinatie behandelingen. Daarnaast zijn ze ook experts in laserontharing met de nieuwste en krachtigste laser op de markt: Splendor X. Diverse huidproblemen zoals acne, pigment, littekens, vaatjes, fijne lijntjes en overbeharing kunnen effectief behandeld worden. Daarnaast kunt u ook terecht voor tatoeage en PMU verwijderen en Hijama en Cupping. De kliniek is ook gespecialiseerd in behandelingen voor de billen, zogeheten de Butt Facials, want ook daar kunnen huidproblemen voorkomen!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte Den Haag, Van Musschenbroekstraat, Bushalte: Den Haag, Megastores hoofdingang.

Extra’s: Vriendelijk personeel en aandacht voor de klanten.

MOMO Clinics

5,0
133 reviews
Laakhaven-West, The Hague
Show on map
Huidoneffenheden verwijderen 15 mins
€35
Huidoneffenheden verwijderen 30 mins
€55
Basic behandeling 45 mins
€60
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:3019:00
WedWednesday
09:3017:30
ThuThursday
09:3018:00
FriFriday
09:3018:00
SatSaturday
09:3018:00
SunSunday
Closed

Sfeer in salon: Er heerst een knusse en gezellige sfeer in deze leuke salon.

Merken en producten: De salon werkt samen met Mesoestetic & heeft ook Atelier Rebul producten.

Het team: Eigenaresse Meliha heeft een ware passie voor beauty en ze heeft meer dan 13 jaar ervaring. Je staat in de salon altijd centraal.

Gespecialiseerd in: MOMO Clinics is een schoonheidssalon met ervaren specialisten zij verwelkomen jou in hun salon in het hartje van Den Haag. Je wordt met harte ontvangen voor diverse en hoog kwalitatieve behandelingen onder andere gezichtsbehandelingen, Diode ice laser (ontharen), elektrisch epilatie, co2 fractional laser, Laser (tatoeage verwijderen) G8 anti cellulitis vacuum therapie & nog veel meer! De eigenares is gekwalificeerd en heeft ook een specialisme in Visagie, Acne therapie, Onthaar technieken & veel meer.

Dichstbijzijnde openbaar vervoer: Goed te bereiken met trein, bus, tram of auto. Trein IC & SPR Bus 22 & 26 Tram 9 & 11. Betaald parkeren voor de deur.

Extra's: Er worden meerdere talen gesproken, de salon is vriendelijk, is goed bereikbaar met het OV & Auto en je krijgt een gratis koffie/cappuccino drankje en WIFI. (Er is parkeergelegenheid)