Eyebrow Threading
in Overijssel
Any date
Eyebrow threading
14 venues offering:

eyebrow threading in Overijssel

New

Bellezza di Lisa

5,0
13 reviews
Overijssel
Show on map
Brow shape 15 mins
€12,50
Quick view venue details
MonMonday
09:3013:00
TueTuesday
09:3013:00
WedWednesday
15:3021:00
ThuThursday
09:3013:00
FriFriday
09:3013:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bellezza di Lisa – Markelo is een sfeervolle schoonheidssalon waar zorg, rust en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met een resultaat dat perfect aansluit op de individuele wensen. In de warme en uitnodigende setting wordt elke behandeling zorgvuldig afgestemd, zodat klanten niet alleen verzorgd, maar ook ontspannen de salon verlaten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij een bushalte op loopafstand van Landhuis Hotel de Herikerberg.

Het team: De salon wordt gerund door Lisa, een ervaren en gediplomeerde specialist met vijf jaar ervaring. Na enkele jaren aan huis te hebben gewerkt, heeft zij haar eigen salon geopend op deze unieke locatie. Met haar vakkennis, oog voor detail en voortdurende ontwikkeling via cursussen, zorgt zij voor behandelingen van hoge kwaliteit.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, rustig en verzorgd Gespecialiseerd in: gezichtsbehandelingen, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, harsen (lichaam en gelaat), hairstyling en visagie Gebruikte merken en producten: hoogwaardige en huidvriendelijke producten De extra’s: gevestigd in een unieke en rustige omgeving binnen Landhuis Hotel de Herikerberg, duidelijke bewegwijzering in het hotel en een persoonlijke, één-op-één benadering voor optimale aandacht en comfort