Choose from 74 venues offering eyelash extensions in Provincie Utrecht

New

Het Lakhuis

5,0
50 reviews
Hamersveldseweg, Provincie Utrecht
Show on map
Wimpers verven 15 mins
€19,50
Lash Lift 1 hr
€60
Quick view venue details
MonMonday
08:3017:00
TueTuesday
08:3017:00
WedWednesday
08:3017:00
ThuThursday
08:3017:00
FriFriday
08:3017:00
SatSaturday
08:3017:00
SunSunday
Closed

Het Lakhuis in Leusden is een schoonheidssalon waar zorg, comfort en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen – van top tot teen – in een warme, huiselijke sfeer met hoogwaardige behandelingen op maat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Leusden Hamersveldseweg, op slechts enkele minuten loopafstand. Vanaf hier zijn er regelmatige verbindingen naar Amersfoort Centraal.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: huiselijk, gezellig en professioneel. De warme uitstraling in combinatie met persoonlijke aandacht zorgt ervoor dat je je direct op je gemak voelt.

Gespecialiseerd in: Definitief ontharen met diode laser, nagelstyling, voetverzorging, waxbehandelingen voor het gelaat, wenkbrauw- en wimperstyling, gezichtsbehandelingen, SPMU (permanente make-up), massages en make-up.

Gebruikte merken en producten: – Magnetic en Urban Nails voor hoogwaardige nagelbehandelingen – Oolaboo huidverbeteringsproducten voor tijdens én na de behandeling

De extra’s: – Producten ook verkrijgbaar voor thuisgebruik met persoonlijk advies – Goed bereikbaar met het openbaar vervoer – Behandelingen in een rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht – Flexibel op afspraak, afgestemd op de wensen van de klant

Laat me weten als je ook een korte versie wilt voor social media of op een boekingsplatform!

Beauty Treatments IJsselstein

5,0
5 reviews
IJsselstein, Provincie Utrecht
Show on map
One by One - Nieuwe set 1 hr 10 mins
€50
Wimpers verwijderen (bij nieuwe set) 30 mins
€5
Wimpers verven 15 mins
€12,50
Quick view venue details
MonMonday
12:0017:00
TueTuesday
12:0017:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
12:0021:00
FriFriday
12:0017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Beauty Treatments IJsselstein in IJsselstein is een gespecialiseerde wimper- en wenkbrauwsalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met perfect gestylede ogen en een zelfverzekerd gevoel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte IJsselstein Centrum, gemakkelijk bereikbaar met de tram of bus.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, professioneel en ontspannen. De salon biedt een fijne omgeving waar klanten zich welkom en op hun gemak voelen.

Gespecialiseerd in: Schoonheidsbehandelingen zoals Volume wimpers, One by One wimpers, Mega Volume wimpers, wimperverwijdering, diverse wimperbehandelingen, wenkbrauwstyling en waxing.

Gebruikte merken en producten: Beauty Treatments IJsselstein werkt met hoogwaardige producten die de gezondheid van de natuurlijke wimpers en wenkbrauwen respecteren, en garant staan voor een langdurig en professioneel resultaat.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en biedt flexibele openingstijden op afspraak. Er wordt zowel in het Nederlands als in het Engels gecommuniceerd, en klanten kunnen rekenen op persoonlijke aandacht in een rustige en verzorgde setting.