Choose from 56 venues offering face peel near World Fashion Centre, Amsterdam

Classic Care Amsterdam

4,9
1352 reviews
Oud-West, Amsterdam
Show on map
Last minute
Soft Chemical Peeling - MCCM Medical 45 mins - 1 hr
from €90
save up to 10%
Bio-peeling - Dr. Babor Pro 45 mins - 1 hr
from €103,50
save up to 10%
Medium Chemical Peeling - MCCM Medical 45 mins - 1 hr
from €112,50
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
10:0017:00

Classic Care Amsterdam is een beautysalon met een groot verscheidenheid aan behandelingen onder één dak. Wanneer je er binnenkomt, het eigenlijk niet voelt alsof je in een salon bent, er wordt voor ieder een plek geboden die voelt als thuiskomen. Wanneer je een afspraak hebt of slechts een kopje koffie komt drinken. Laat je verwennen en verlaat de salon weer als herboren!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is perfect te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 stopt recht voor de deur bij de halte J.P. Heijestraat en staat in directe verbinding met het Leidseplein en station Lelylaan.


Het team:
De specialiste en tevens eigenaresse is Ionica Mihailov.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zoals de naam al doet vermoeden is de salon enigszins klassiek ingericht, hetgeen een huiselijke en fijne sfeer creëert. Een samenhang van luxe, kunst en warme tinten zorgen voor de perfecte ambience voor jouw Classic (self-)Care moment!
  • Gespecialiseerd in: Er wordt op een persoonlijke manier behandeld. Doordat geen klant hetzelfde is, vraagt elke behandeling om een unieke formule. Een formule van de beste producten, de juiste behandeling met daarbij open en eerlijk advies!
  • Merken en producten: Babor voor beauty, The Gelbottle voor nails & L’Anza voor hair.
  • De extra’s: Classic Care, Beauty, Nails & Hair! Op één adres van top tot teen verzorgd en gestyled. Voor een alledaagse verpletterende indruk of speciale gelegenheden, geen wens is te gek!

Studio 7 days

4,8
1655 reviews
Johan Huizingalaan, Amsterdam
Show on map
Fruitzuur peeling 45 mins
€69
Bio Peeling1 hr
€99,50
Anti-aging (Renaissance treatment)1 hr
€110
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
Closed

Bij schoonheidssalon Studio 7 Days op de Johan Huizingalaan in Amsterdam kun je terecht voor gezichtsbehandelingen, manicures en pedicures, gelnagels, wimperextensions en sugaring.

Combineer een gezichtsbehandeling met het verven van je wimpers en wenkbrauwen of kies voor een wimperlift of lash masker om je wimpers te krullen of sterker te maken. Ze zijn hier ook gespecialiseerd in body sugaring. Sugaring is een ontharingsmethode waarbij gebruik wordt gemaakt van een natuurlijke pasta. Sugaring is een huidvriendelijke en minder pijnlijke manier van ontharen .De specialisten staan hier klaar om je te adviseren en te zorgen dat je tevreden de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, Johan Huizingalaan.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: In deze salon werken ze met producten van OPI, Décaar en Kalahari lifestyle.

The Peeling Company Amsterdam

4,9
694 reviews
Duivelseiland, Amsterdam
Show on map
Last minute
Existing Clients - Existing Clients - Level 1 Peel 45 min 45 mins
from €63,20
save up to 20%
Existing Clients - Existing Clients - Level 1 Peel 30 min (Only face) 30 mins
from €47,20
save up to 20%
Existing Clients - Existing Clients - Level 0 Peel 30 min (Only face) 30 mins
from €47,20
save up to 20%
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
12:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0017:00
SunSunday
Closed

The Peeling Company Amsterdam aan de Van Baerlestraat is een gespecialiseerde schoonheidssalon waar zorg, huidverbetering en comfort centraal staan, met als doel om elke huid weer te laten stralen — van binnen én van buiten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij tramhalte Museumplein, op loopafstand van het Concertgebouw en makkelijk bereikbaar met openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, luxe en verzorgd – een oase van rust midden in de stad.

Gespecialiseerd in: Peelings op elk niveau (Level 0 t/m 5), Acne Peel, GLOW Peel, Detox Vitamin Peel, Bio Peel (algenpeeling), Microneedling, Hydrafacial, Microdermabrasie, Camouflagetherapie.

Gebruikte merken en producten: Dermalogica en hoogwaardige peelformules voor medische en cosmetische huidverbetering.

De extra’s: Makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, flexibele intake afspraken mogelijk en behandelingen beschikbaar in meerdere talen. De salon biedt ook trajecten en kuren aan voor langdurige huidverbetering.