Choose from 7 venues offering french nails in Overijssel

Nails by Vera

5,0
6 reviews
Hengelo, Overijssel
Show on map
Last minute
Nabehandeling (binnen 4 weken) - FRENCH MANICURE1 hr 45 mins
from €58,50
save up to 10%
Nieuwe set (zonder verlenging) - FRENCH MANICURE1 hr 15 mins
from €63
save up to 10%
Nieuwe set (met verlenging) - FRENCH MANICURE1 hr 45 mins
€80
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0017:30
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:0017:30
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:1513:30
SunSunday
Closed

Nails by Vera in Hengelo is een sfeervolle nagelstudio waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te voorzien van prachtige, verzorgde nagels die passen bij hun persoonlijke stijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij treinstation Hengelo Oost en is ook goed bereikbaar via meerdere bushaltes in de buurt.

Het team: Eigenaresse Vera is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: gezellig, creatief en verzorgd – een plek waar je je meteen welkom voelt en met een glimlach weer naar buiten loopt.

Gespecialiseerd in: BIAB, hard gel, acrygel, gelnagels, nail art en gellak – met diverse mogelijkheden voor unieke, handgemaakte designs.

Gebruikte merken en producten: Anole, MYWAY, Polkadots, Verin – hoogwaardige producten voor een duurzaam en mooi resultaat.

De extra’s: – Perfect bereikbaar met trein en bus – Veel variatie in nail art en kleurkeuzes – Een relaxte, klantgerichte sfeer waar kwaliteit en gezelligheid samenkomen