Gel Nails Manicure
near Driemond, Amsterdam
Any date
Gel nails manicure

Choose from 4 venues offering gel nails manicure near Driemond, Amsterdam

BadBitchNails

5,0
40 reviews
Bijlmer-Oost, Amsterdam
Show on map
Removal Gel Polish (only with new set)1 hr
€10
Gel Polish - Gel polish, 1 color 1 hr 30 mins
€30
Gel Polish - Gel polish, level 1 1 hr 30 mins
€35
Quick view venue details
MonMonday
11:0020:30
TueTuesday
11:0020:30
WedWednesday
11:0020:30
ThuThursday
11:0020:30
FriFriday
11:0020:30
SatSaturday
11:0020:30
SunSunday
11:0020:30

Welkom bij BadBitchNails, dé trendy nagelsalon in Amsterdam-Zuidoost waar zorg, stijl en comfort samenkomen. Bij BadBitchNails draait alles om de klant: het team laat iedereen stralen met krachtige, unieke en perfect verzorgde nagels die de persoonlijkheid van de drager onderstrepen.

Locatie & bereikbaarheid De salon is gevestigd op een toplocatie, met ruime parkeermogelijkheden en op loopafstand van metrostation Kraaiennest. Dankzij deze centrale ligging is BadBitchNails eenvoudig en snel bereikbaar, zowel met de metro als met de bus.

Over het team Bij BadBitchNails werkt een klein, gepassioneerd team dat elke nagelwens tot leven brengt. Professionaliteit, vriendelijkheid en meedenken staan centraal. Klanttevredenheid is de hoogste prioriteit.

Wat klanten zeggen over de sfeer Schoon. Gezellig. Creatief. De salon biedt een warme, inspirerende omgeving waar klanten zich op hun gemak voelen.

Specialisaties - Acrylic - BIAB-behandelingen - Manicure - Gel Polish - Rubberbase - Verwijderen & repareren - Diverse nagel-extra’s

Bekijk de prachtige resultaten hier: https://www.instagram.com/badbitchnails_nl/

Productgebruik BadBitchNails werkt uitsluitend met hoogwaardige nagelproducten die garant staan voor langdurige, sterke en prachtige resultaten.

Waarom kiezen voor BadBitchNails? Uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer Flexibele openingstijden Meertalige service Persoonlijke aandacht en creatieve designs

The Mirror

4,9
154 reviews
Weesp, Noord-Holland
Show on map
GELLAK - Gellak 40 mins
€35
GELLAK - Gellak + Russian manicure1 hr
€45
GEL X - Medium lengte + Russian manicure & Gellak1 hr 30 mins
€60
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:3018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

The Mirror – Weesp is een kapsalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel van elk kappersbezoek een ontspannend moment voor jezelf te maken – compleet met jazz op de achtergrond, massagewasbakken en een stralende look.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij station Weesp en is gemakkelijk bereikbaar met zowel trein als bus.

Het team: De salon heeft een klein team van zelfstandige professionals, ieder met haar eigen specialisme. Ze zijn deskundig, vriendelijk en toegewijd aan het creëren van het perfecte resultaat voor elke klant.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is stijlvol, ontspannen en professioneel – ideaal voor wie even wil ontsnappen aan de drukte en volledig in de watten gelegd wil worden.

Gespecialiseerd in: Kleuren, balayage, highlights, krullen, knippen, blow-outs, herenkapsels, kinderkapsels, hair weaves, treatments en adviesgesprekken.

Gebruikte merken en producten: KEUNE – The Mirror is een trotse KEUNE Ambassadeur salon.

De extra’s: De salon is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, biedt persoonlijke aandacht en is een plek waar iedereen welkom is om zichzelf te laten stralen.