Gel Nails Manicure
near Laak, The Hague
・
Any date
Gel nails manicure
8 venues offering:

gel nails manicure near Laak, The Hague

Rayana Beautysalon

4,9
322 reviews
Kerklaan, Zuid-Holland
Show on map
Gellak voeten verwijderen/Gel Polish Removal – Toes 20 mins
€10
5 Oct:
13:00
13:30
13:45
Quick view venue details
MonMonday
10:00–18:00
TueTuesday
10:00–18:00
WedWednesday
10:00–18:00
ThuThursday
10:00–18:00
FriFriday
10:00–18:00
SatSaturday
12:00–18:00
SunSunday
Closed

Rayana Beautysalon | Hydrafacial, IPL SHR & Gezichtsbehandelingen in Rijswijk.

Rayana Beautysalon ligt aan de gezellige Herenstraat in Rijswijk en is dé plek voor professionele huidverbetering, gezichtsbehandelingen en beautybehandelingen. In de salon staan kwaliteit, persoonlijke aandacht en zichtbare resultaten centraal.

Je kunt hier terecht voor diverse behandelingen zoals Hydrafacial, IPL SHR ontharing (definitieve haarreductie), gezichtsbehandelingen, pedicure met gellak, lichaamsontharing en het shapen en verven van wenkbrauwen.

Er wordt gewerkt met hoogwaardige producten van Decaar en Italwax en met professionele Medcos SkinSolutions apparatuur, waardoor behandelingen effectief, veilig en huidverbeterend zijn.

Het team
Eigenaresse Rachel heeft een grote passie voor schoonheid en huidverzorging. Met haar ervaring en persoonlijke aanpak zorgt zij ervoor dat elke behandeling perfect wordt afgestemd op jouw huidtype en wensen.

Waarom kiezen voor Rayana Beautysalon?
✔ Specialist in Hydrafacial en huidverbetering
✔ Professionele IPL SHR ontharing
✔ Hoogwaardige producten en moderne apparatuur
✔ Persoonlijke aandacht en ontspannende behandelingen
✔ Gelegen in het centrum van Rijswijk

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Tram 1 – Halte Herenstraat, Rijswijk.

CHRIS beauty bar

4,8
1455 reviews
Haagse Bos en Bezuidenhout, The Hague
Show on map
OPI GelColor removal only 20 mins
€30
5 Oct:
09:30
11:30
14:45
OPI Nail GelColor 35 mins
€45
6 Oct:
11:15
13:15
14:00
OPI Nail GelColor + OPI GelColor removal 50 mins
€59
6 Oct:
13:15
14:00
16:45
Quick view venue details
MonMonday
09:30–19:00
TueTuesday
09:30–20:30
WedWednesday
09:30–20:30
ThuThursday
09:30–20:30
FriFriday
08:30–18:00
SatSaturday
09:30–18:00
SunSunday
09:30–18:00

Sfeer in de salon: Dé feelgood beauty salon in Den Haag, voor hem & haar en alle huidtypen. Kom binnen, voel je thuis, geniet van een warme (haver)cappuccino of detoxthee en laat ons de beste versie van jou doen shinen.

Producten: Mesoestetic, OPI, SkinTech, Cosmelan, Dermalogica, Dermapen, Neogen, Revitalash, B Kate, Lycon.

Ervaringen: Meer dan 16 jaar ervaring.

Specialiteiten: One size fits all bestaat niet als het om je uiterlijk gaat. CHRIS is jouw persoonlijke beautycoach die precies weet wat jij nodig hebt om te stralen. Of dat nu een laserontharing, gladde waxbeurt, gelcolor, manipedi, een (ernstige) huidprobleem, de mooiste brows en lashes of een gepersonaliseerde facial met de meest geavanceerde apparatuur is. Ook voor de donkere huid bieden wij veilige huidoplossingen. Tip: verras iemand met het allerbeste beautycadeau: een CHRIS Giftcard!

Vervoer: De RandstadRail tram 3 en 4 stopt elke tien minuten, bij station Beatrixkwartier, direct voor de deur van het WTC The Hague.

Extra's: Gratis overdekt parkeren? Bij CHRIS beauty bar regelen we dat voor je! Ontvang na je behandeling een uitrijkaart voor gratis parkeren in de WTC-parkeergarage. Navigeer naar Interparking WTC The Hague, Prinses Marijkestraat 5, Den Haag.

Safferonails

4,8
29 reviews
Rijswijkseweg, The Hague
Show on map
Off peak
Russian Manicure incl. massage (10 min)1 hr
from €45,05
save up to 15%
6 Oct:
12:00
12:30
12:45
Quick view venue details
MonMonday
12:00–20:00
TueTuesday
12:00–20:00
WedWednesday
12:00–20:00
ThuThursday
12:00–20:00
FriFriday
12:00–20:00
SatSaturday
10:00–18:00
SunSunday
Closed

Welkom bij Safferonails – Waar Luxe en Kwaliteit Samenkomen

Bij Safferonails draait alles om perfectie en beleving. Mijn salon is een plek waar je niet alleen komt voor mooie nagels, maar ook om even te ontsnappen aan de dagelijkse drukte. Ik neem de tijd om elke behandeling met zorg uit te voeren, zodat jij niet alleen met prachtige nagels, maar ook helemaal ontspannen de deur uitgaat. Kwaliteit staat voorop – van de producten die ik gebruik tot de technieken die ik toepas. Ik ben pas tevreden als jij dat ook bent.

Mijn salon is dé plek voor klanten die luxe en duurzaamheid waarderen. Of je nu komt voor een verfijnde manicure of verstevigende BIAB, je kunt rekenen op vakmanschap, een ontspannen sfeer en een persoonlijke behandeling. Ik wil dat jij je op je gemak voelt en echt het gevoel hebt dat je centraal staat. Dit is jouw moment om in de watten gelegd te worden. Of je nu behoefte hebt aan een fijn gesprek of liever in stilte ontspant (silent treatment), hier bepaal jij wat voor jou prettig is.

Gun jezelf de tijd en geniet van een nagelbehandeling die niet alleen mooi oogt, maar ook jouw persoonlijkheid en stijl uitstraalt. Stap met zelfvertrouwen de deur uit met nagels die perfect bij jou passen.

Jouw handen verdienen het beste!

Boek nu jouw afspraak en ervaar de ultieme nagelbeleving'!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Goudriaankade, Den Haag

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: nagelbehandelingen
  • De extra’s: goed te bereiken met het openbaar vervoer (tram 15 en bus 26)
  • Gratis parkeren tot 18:00 uur