Other Nail Extensions & Overlays
near Stadionweg, Amsterdam
Any date
Other nail extensions & overlays

Choose from 25 venues offering other nail extensions & overlays near Stadionweg, Amsterdam

Nail House Amsterdam

5,0
99 reviews
Bilderdijkstraat, Amsterdam
Show on map
Last minute
Product definitief verwijderen 30 mins
from €14,25
save up to 5%
1 nagel corrigeren 10 mins
from €2,85
save up to 5%
2 nagels corrigeren 15 mins
from €5,70
save up to 5%
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
09:0019:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0021:00
SunSunday
09:0020:00

Nail House Amsterdam is een moderne manicure- en pedicuresalon waar zorg, hygiëne en comfort centraal staan – met als doel klanten te laten genieten van perfect verzorgde nagels in een stijlvolle en ontspannen omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam Kinkerstraat, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is met tram en bus.

Het team: Eigenaresse Hatice is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, schoon en ontspannen – een fijne plek waar kwaliteit en precisie vooropstaan.

Gespecialiseerd in: - Russian manicure: de natuurlijke nagels worden in vorm gevijld. Alle onzuiverheden rondom de nagel en nagelriemen worden met een uitgebreide e-file manicure verwijderd. - Gellak: de natuurlijke nagels worden in vorm gevijld. Alle onzuiverheden rondom de nagel en nagelriemen worden verwijderd. Na de manicure wordt er een gellak kleur naar keuze aangebracht. - BIAB: de natuurlijke nagels worden in vorm gevijld. Alle onzuiverheden rondom de nagels en nagelriemen worden verwijderd. Na de russian manicure wordt er een builder gel strak op de nagel aangebracht. De builder gel bestaat voornamelijk uit in nude tinten.

Bekijk de resultaten via Instagram: https://www.instagram.com/nailhouseamsterdam

Gebruikte merken en producten: Hoogwaardige merken die zorgen voor langdurig resultaat en een verzorgde uitstraling.

De extra’s: Goed bereikbaar met het openbaar vervoer Er wordt gewerkt op afspraak, met ruime openingstijden Persoonlijke benadering en advies op maat

Cloud nine hairstudio

4,9
523 reviews
Overtoom, Amsterdam
Show on map
Extension Nails 15 mins
€7,50
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0018:30
WedWednesday
09:3018:30
ThuThursday
10:0018:30
FriFriday
09:0018:30
SatSaturday
09:0016:00
SunSunday
Closed

De liefde voor haar is waar deze Cloud nine hairstudio voor staat. Ze denken graag met je mee en doen niets liever dan jou meenemen tijdens de behandeling. Ze zien het als een uitdaging om je te leren over je eigen haar, zodat je niet alleen in de salon van je haar geniet maar ook daarbuiten!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Vanaf Amsterdam Centraal kan je met tram 2 of 12 naar Leidseplein. Vanaf daar is het 2 minuten lopen. Je kan ook vanaf Centraal tram 1 of 17 naar halte Overtoom nemen. Vanaf daar is het 500 meter lopen.

Het team: Het team bestaat uit Kimberley, Savanna, Ester en Stephanie. Allemaal hebben jarenlange ervaring in de kappersindustrie en bij iedereen kan je terecht voor een stralend kapsel.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: persoonlijk & verwelkomend
  • Gespecialiseerd in: Wat hen krachtig maakt is hun ruime ervaring in het vak, inzicht in creativiteit in zowel knippen als kleuren. De gezondheid van jouw haar staat bij deze salon voorop.
  • Merken en producten: Kleuringen van Wella Professionals, Color Shine behandeling van Sebastian Cellophanes en styling producten van Kevin Murphy
  • Extra’s: Ze hebben diverse haarversterkende behandelingen zoals Cellophanes, Olaplex treatment of een Detox Scalp spa treatment.

Sabrinails Amsterdam

4,9
35 reviews
Overtoom, Amsterdam
Show on map
New set extension (incl. manicure) (Junior nail artist)3 hrs 5 mins
€80
New set extensions By Sabrina 3 hrs
€220
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0020:00
SunSunday
09:0020:00

Sabrinails Amsterdam is een manicure- en pedicuresalon in Amsterdam waar zorg, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met perfect verzorgde nagels in een elegante maar huiselijke sfeer. De salon biedt een combinatie van professionele behandelingen en een warme ambiance waarin persoonlijke aandacht voorop staat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de tramhalte Rhuys Feithstraat en is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is professioneel, schoon en comfortabel. De salon ademt rust, is stijlvol ingericht en biedt een fijne plek om even helemaal tot jezelf te komen.

Gespecialiseerd in: BIAB-behandelingen, manicures, pedicures, nagelverlenging en creatieve nail art met een langdurig en hoogwaardig resultaat.

Gebruikte merken en producten: The Gel Bottle, Indigo, Sabrinails en andere premium professionele producten.

De extra’s: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, werkt met flexibele openingstijden en spreekt zowel Nederlands als Engels. Hygiëne, vakmanschap en klanttevredenheid staan altijd centraal.

Sabrinails Amsterdam – voor wie op zoek is naar een verfijnde nagelbeleving met een persoonlijke touch!