Choose from 60 venues offering face treatments in Amsterdam-Oost, Amsterdam

Manon Willemina

4,9
1781 reviews
Oosterpark, Amsterdam
Show on map
Brow | Shaping 15 mins
€16
Brows | Shaping + tinting (Regular tint or Hybrid dye/henna effect) 25 mins
€32,50
Brows | Tinting (Regular tint or Hybrid dye/henna effect) 15 mins
€18,50
Quick view venue details
MonMonday
12:0021:00
TueTuesday
12:0021:00
WedWednesday
12:0021:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
11:0019:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
Closed

Bij wax- en beautysalon Manon Willemina aan de Populierenweg in Amsterdam-Oost heerst een zeer persoonlijke en huiselijke sfeer. Ze gebruiken zoveel mogelijk natuurlijke producten die goed zijn voor mens, dier en milieu. Zo worden alle producten binnen de EU geproduceerd. Voor de gezichtsbehandelingen wordt er gewerkt met Yon-ka (Parijs) en Salonnepro (Nederlands). Deze bevatten weinig tot geen conserveringsmiddelen, parfum of andere onnodige schadelijke stoffen. Voor het waxen is er een geruime keus, geschikt voor elke huid- en haartype.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Goed te bereiken met openbaar vervoer, de halte Oostpoort ligt naast de salon. Betaald parkeren.

Het team: Opgericht in 2016.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: persoonlijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: Je kunt hier terecht voor terecht verschillende huidverbeterende gezichtsbehandelingen, waxbehandelingen, intieme peelings, brow/lash treatments en massages​.
  • Merken en producten: Yon-ka & Salonnepro
  • Extra’s: Ze hebben hier een 'shoes off' policy, een warm paar fluffy, roze sloffen staat voor je klaar!

Second Skin Clinics

4,9
149 reviews
IJburg, Amsterdam
Show on map
Last minute
Pigmentvlekken 25 mins
from €71,10
save up to 10%
IPL Spider Naevi wangen 40 mins
from €53,10
save up to 10%
Eyecon Anti-Rimpel 40 mins
from €107,10
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Schoonheidssalon Second Skin Clinics zal je vinden op IJburg in Amsterdam. Je kunt hier onder andere terecht voor gezichtsbehandelingen, peelings, microneedling, wimperextensions en IPL. IPL wordt hier niet alleen ingezet voor ontharing, maar ook voor huidverbetering van het gezicht, zoals bijvoorbeeld huidverjonging, acne littekens of pigmentvlekken. Eigenaresse Vera en haar team zijn gespecialiseerd in het optimaliseren en verbeteren van de huidconditie.

Het team: Het team gaat gepassioneerd, stijlvol en professioneel te werk. Met hun uitgebreide kennis en ervaring met verschillende technieken leveren ze jou uitstekende en kwalitatieve service.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte

Het team:
 De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: huid- en schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: Vennepluimstraat