Choose from 44 venues offering face treatments near Voorburg 't Loo, Zuid-Holland

BellezArtista

4,9
900 reviews
The Hague
Show on map
Off peak
Modelleren & Verven Wenkbrauwen 30 mins - 45 mins
from €26,55
save up to 10%
Wenkbrauwen modelleren mannen 15 mins
from €17,10
save up to 10%
Epileren Wenkbrauwen 15 mins
€19
Quick view venue details
MonMonday
09:3021:00
TueTuesday
09:3018:00
WedWednesday
09:3021:00
ThuThursday
09:3018:00
FriFriday
09:3021:00
SatSaturday
09:3018:15
SunSunday
Closed

BellezArtista is gevestigd aan de Boomsluiterskade 337 (Rivierenbuurt) een uitstekend bereikbare locatie in het centrum van Den Haag.

Je komt terecht in een fijne rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht, waar er naar jouw wensen wordt geluisterd. Laat je verwennen!

Bereikbaarheid:
Den Haag CS is op circa 2 min lopen. Er is mogelijkheid om betaald te parkeren op straat of in garage Q-Park Rijnstraat.

Het team:
Erika, gediplomeerd schoonheidsspecialiste, heeft ruim 22 jaar ervaring in wellness en geavanceerde schoonheidsbehandelingen en is een ware "Artista de Belleza”, zij zorgt ervoor dat iedereen stralend de deur uit loopt.

De behandelingen worden afgestemd op je huidtype en -conditie: je bent in vertrouwde handen. Nagenoeg alle behandelingen zijn geschikt voor alle huidtypen, leeftijden, mannen en vrouwen.

De massages zijn echter alleen voor vrouwen / ladies only.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon is relaxt. De massage ruimte geeft de klanten rust.
  • Gespecialiseerd in: Massages, gezichtsbehandelingen (facials) en ontharen (waxing)
  • Merken en producten: Gebruiken uitsluitend natuurlijk producten.
  • De extra’s: Hier spreken ze Engels, Spaans en (beperkt) Nederlands.

Na de behandeling kun je nog in alle rust nagenieten of opfrissen.

  • Persoonlijke aandacht: geen grote salon, maar aandacht voor jou.

Oh My Girl Beauty Bar

4,8
116 reviews
Voorburg, Zuid-Holland
Show on map
Off peak
Brow colouring with correction 30 mins
from €42,75
save up to 5%
Brow Lamination 45 mins
from €42,75
save up to 5%
Brow correction 15 mins
from €23,75
save up to 5%
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

ABOUT US:

The founder Viktoriya launched Oh My Girl beauty Bar with one goal: to elevate the Nail Salon experience in Voorburg and The Hague. The health of our customers and hygiene is their utmost priority. That’s why all their tools are either single-use (and recycled) or sterilized in a hospital-grade autoclave machine between each use.

FREE PARKING & NEAREST PUBLIC TRANSPORT:

Located conveniently with free parking and the bus stop “Voorburg, Laan van Heldenburg” right outside, visiting us is easy and stress-free.

OUR TEAM:

Our passionate and experienced team specializes in personalized nail manicures and pedicures, advanced brow lamination, and lash extensions — all delivered in a warm, welcoming atmosphere where you’ll feel valued and cared for.

WHAT WE LIKE ABOUT OUR SALON

  • Friendly, caring environment where your comfort is our priority
  • Expert advice tailored to your unique beauty needs
  • Use of high-quality products and brands
  • Complimentary refreshments including cappuccino, tea, coffee, and fine chocolates to make your visit even more enjoyable

Join us at Oh My Girl Beauty Bar, and let us help you shine — inside and out.

www.omgbeauty.nl

CHRIS beauty bar

4,8
1277 reviews
Haagse Bos en Bezuidenhout, The Hague
Show on map
Brow shaping - waxing or epilation - Brow shaping 10 mins
€22
Brow tinting (coloring) 10 mins
€21
Brow shaping - waxing or epilation 10 mins
€22
Quick view venue details
MonMonday
09:3019:00
TueTuesday
09:3020:30
WedWednesday
09:3020:30
ThuThursday
09:3020:30
FriFriday
08:3018:00
SatSaturday
09:3018:00
SunSunday
09:3018:00

Sfeer in de salon: Dé feelgood beauty salon in Den Haag, voor hem & haar en alle huidtypen. Kom binnen, voel je thuis, geniet van een warme (haver)cappuccino of detoxthee en laat ons de beste versie van jou doen shinen.

Producten: Mesoestetic, OPI, SkinTech, Cosmelan, Dermalogica, Dermapen, Neogen, Revitalash, B Kate, Lycon.

Ervaringen: Meer dan 16 jaar ervaring.

Specialiteiten: One size fits all bestaat niet als het om je uiterlijk gaat. CHRIS is jouw persoonlijke beautycoach die precies weet wat jij nodig hebt om te stralen. Of dat nu een laserontharing, gladde waxbeurt, gelcolor, manipedi, een (ernstige) huidprobleem, de mooiste brows en lashes of een gepersonaliseerde facial met de meest geavanceerde apparatuur is. Ook voor de donkere huid bieden wij veilige huidoplossingen. Tip: verras iemand met het allerbeste beautycadeau: een CHRIS Giftcard!

Vervoer: De RandstadRail tram 3 en 4 stopt elke tien minuten, bij station Beatrixkwartier, direct voor de deur van het WTC The Hague.

Extra's: Gratis overdekt parkeren? Bij CHRIS beauty bar regelen we dat voor je! Ontvang na je behandeling een uitrijkaart voor gratis parkeren in de WTC-parkeergarage. Navigeer naar Interparking WTC The Hague, Prinses Marijkestraat 5, Den Haag.

DAY Skin & Lifestyle

5,0
581 reviews
Leidschenveen, The Hague
Show on map
Last minute
Wenkbrauwen verven en harsen 30 mins
from €31,50
save up to 10%
Wenkbrauwen epileren of harsen 30 mins
from €22,50
save up to 10%
Wimpers of wenkbrauwen verven 30 mins
from €18
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0017:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

“Specialist in huidverbetering – met persoonlijke aandacht en zichtbaar resultaat.”

Bij DAY Skin & Lifestyle staat uw huid en welzijn centraal. Onze behandelingen worden zorgvuldig afgestemd op uw huidtype en persoonlijke wensen, met deskundig advies en hoogwaardige producten. Elke behandeling combineert professionele huidverbetering met een moment van ontspanning. Zodat u niet alleen een gezonde, stralende huid ervaart, maar ook echt kunt opladen. Wij zijn gediplomeerde schoonheidsspecialisten en volgen regelmatig cursussen om onze kennis te verbreden, op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen binnen de branche en de kwaliteit te waarborgen.

- Sfeer in de salon: Warm, ontspannen en professioneel - Merken en producten: De salon werkt met de producten van The Organic Pharmacy, Delilah, OPI en AIMX - Specialisaties: Gespecialiseerd huidverbetering, ontspanning en gepersonaliseerde behandelingen en adviezen - Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 10 minuten lopen van station Leidschenveen. Daar kan je eventueel nog op tram 19 stappen en dan de halte na het station uitstappen. Dan is het ongeveer nog 3 minuten lopen. - Extra's: Kom je met de auto? Er zijn voldoende parkeermogelijkheden en het is gratis parkeren. Pinnen in de salon is mogelijk!

Divino Beauty Lounge

4,9
973 reviews
Koningin Julianaplein, Zuid-Holland
Show on map
Last minute
Wenkbrauwen verven 25 mins
from €21,60
save up to 10%
Wimpers verven 25 mins
from €21,60
save up to 10%
Wimpers + wenkbrauwen verven 35 mins
from €30,60
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Zijn jouw handen wel toe aan wat verzorging? Dan ben je bij Divino Beauty Lounge, gevestigd in HairDesigners Hair & Beauty op Koningin Julianaplein in Voorburg, aan het juiste adres. Het team is gespecialiseerd in nagels, wimpers & wenkbrauwen. Zowel gellak manicures als heerlijke voetverzorging, wimperextensions en het waxen van de wenkbrauwen worden hier met uiterste zorg uitgevoerd voor het beste resultaat. Je zult de salon dus stralend weer verlaten!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon bevindt zich dichtbij halte van tram 2 en bus 23 Voorburg, Laan van NOI.

Het team:
De klant staat hier op nummer 1 en daarom is het motto van de salon ook "We don't just sell a treatment, we give you an experience".

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm en gezellige sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Nagels, wimpers & wenkbrauwen.
  • Merken en producten: Ze maken hier gebruik van kwalitatief goede producten. Het is natuurlijk belangrijk dat de natuurlijke nagel niet tot zo min mogelijk beschadigd. Ook zijn de nagel producten vegan/niet op dieren getest!
  • De extra's: De salon is gevestigd in The HairDesigners. Gratis parkeren voor de deur.

CLOUD9 Beauty Spa

4,9
202 reviews
Leidschendam, Zuid-Holland
Show on map
Last minute
CLOUD9 MINI ME MAKEUP 30 mins
from €31,50
save up to 10%
CLOUD9 MINI ME MAKEUP & HAIR1 hr
from €45
save up to 10%
Add ons Brow lift - Tinting 15 mins
€10
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
09:0017:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0017:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
Closed

CLOUD9 Beauty Spa in Leidschendam is een exclusieve beauty spa voor vrouwen, waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant een luxe, ontspannen en persoonlijke ervaring te bieden. De spa is volledig gericht op het welzijn van vrouwen en biedt een stijlvolle en rustgevende omgeving waarin verwennerij en professionele zorg hand in hand gaan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Leidschendam-Voorburg, waardoor ze uitstekend bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, luxe en modern – een prettige, vrouwelijke omgeving die meteen rust en comfort uitstraalt.

Gespecialiseerd in: Laserontharing, BIAB nagelbehandelingen, spa manicures en pedicures, wimperextensions, brow styling, waxbehandelingen én de unieke Kids Spa voor jonge gasten.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met hoogwaardige en gecertificeerde producten, zorgvuldig geselecteerd voor optimale resultaten en huidvriendelijkheid.

De extra’s: All-in beauty concept: alles onder één dak Gecertificeerde specialisten met actuele kennis Eenvoudig online boeken en transparante reviews

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg

4,9
632 reviews
Voorburg, Zuid-Holland
Show on map
Epileren €20,00 15 mins
€20
Wimpers en wenkbrauwen verven €30,00 30 mins
€30
Wimpers verven €20,50 15 mins
€20,50
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
09:0017:30
WedWednesday
09:0017:30
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0017:30
SatSaturday
09:0017:00
SunSunday
Closed

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is een schoonheidssalon gelegen in het rustige stadje Voorburg. De salon biedt een scala aan schoonheidsbehandelingen om haar klanten te helpen er op hun best uit te zien en zich op hun best te voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 7 minuten lopen vanaf het station van Voorburg en 22 minuten lopen vanaf de tramhalte Monseigneur van Steelaan.

Het team: Het team van Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is professioneel en toegewijd aan het leveren van hoogwaardige schoonheidsbehandelingen aan hun klanten. Ze streven ernaar om elke klant een persoonlijke en ontspannende ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon: - De salon is gevestigd in het pittoreske stadje Voorburg, waardoor het de perfecte plek is om te ontspannen en te genieten van een schoonheidsbehandeling. - De salon is gespecialiseerd in een breed scala aan schoonheidsbehandelingen, waardoor klanten kunnen kiezen uit een verscheidenheid aan diensten. - De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, waardoor het een gemakkelijke keuze is voor klanten die met de trein of de tram reizen.