Hair Removal Treatments
in Netherlands
Any date
Hair removal treatments
Popular Treatments
315 venues offering:

hair removal treatments in Netherlands

Gorgeous Skin & Beauty

4,9
917 reviews
Zestienhoven, Rotterdam
Show on map
Vrouwen Harsen - Gezicht 10 mins - 40 mins
from €10
Quick view venue details
MonMonday
11:0021:00
TueTuesday
08:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
08:4521:00
FriFriday
08:4521:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
10:0016:00

Bij Gorgeous Skin & Beauty is Carmilla toegewijd aan het verbeteren van alle huidtypes. Met haar landelijk erkende diploma's als schoonheidsspecialiste, huidcoach en pedicure biedt zij een unieke expertise aan haar klanten. Haar geheime wapen? De Natural Face Lift Academy bindweefselmassages, die ze liefdevol integreert in de huidverbeterende behandelingen.

Daarnaast is Fleur een waardevolle aanvulling op ons team. Als ervaren huidexpert is zij niet alleen goed in het verbeteren van elk huidprobleem, maar brengt ze ook haar heerlijke massagevaardigheden mee, waardoor elke behandeling een ware ervaring wordt.

Tenisha is een ware beauty professional, gespecialiseerd in wenkbrauwen, lash/brow lifts en wimperextensions. Met indrukwekkende certificaten en diploma's, combineert ze ervaring met expertise. Of het nu gaat om perfect gevormde wenkbrauwen, een nette lift van wenkbrauwen of wimpers of een prachtige set wimperextensions, Tenisha onthult moeiteloos jouw natuurlijke schoonheid.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bushalte Ruggeweg, op 7 minuten loopafstand en Burg. Bosstraat, op 10 min loopafstand. Parkeren: Parkeren in de straat is gratis.

Het team:
Carmilla, Fleur, Tenisha en Britt werken zorgvuldig en met de nodige ervaring staan professionaliteit en kwaliteit voorop.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Open & persoonlijk.
  • Gespecialiseerd in Huidverbetering ,Gezichtsbehandelingen, Bindweefselmassage, Wimperextensions, Lash/Brow lift, Wenkbrauwen, Gellak/BIAB & Pedicure.
  • De extra’s: Natural Face Lift Expert.

The Element of Brows

5,0
267 reviews
Vleuten, Utrecht
Show on map
Waxen bovenlip 15 mins
€10
Waxen kin 15 mins
€11
Waxen neus 15 mins
€12
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0011:30
WedWednesday
09:0016:30
ThuThursday
09:0016:30
FriFriday
09:0016:30
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

The Element of Brows in Vleuten is een exclusieve browstudio waar zorg, precisie en comfort samenkomen, met als doel iedere klant te laten stralen met natuurlijk perfecte wenkbrauwen. De salon ademt warmte en een huiselijke sfeer, zodat je je meteen op je gemak voelt. Van semi-permanente make-up tot een perfect gestylede wenkbrauw of lash lift – hier draait alles om detail, vakmanschap en jouw uitstraling.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Je stapt uit voor de ingang van het winkelcentrum – makkelijker wordt het niet. Kom je met de auto? Dan parkeer je gratis in de parkeergarage of in de omliggende straten.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, professioneel en vertrouwd – alsof je bij een goede vriendin op bezoek bent.

Gespecialiseerd in: Ombré Powder Brows (semi-permanente make-up), brow shaping, verven, browlamination en lash lifts.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige en zorgvuldig geselecteerde producten. Kwaliteit staat altijd voorop.

De extra’s: Ruime parkeergelegenheid, makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en een persoonlijke aanpak waarbij extra tijd wordt genomen om jouw wenkbrauwen tot in perfectie te stylen.

Cosmetic Art Company

5,0
507 reviews
Zandvoort, Noord-Holland
Show on map
Waxen bovenlip 2 mins
€6
Waxen kin 5 mins
€6
Waxen bakkebaarden 5 mins
€7
Quick view venue details
MonMonday
10:0017:00
TueTuesday
10:0017:00
WedWednesday
10:0017:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
10:0017:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: In de salon heerst een gezellige, huiselijke sfeer waar je je al gauw thuis voelt. Iedereen is welkom. Niet alleen voor de behandelingen, maar ook voor een goed gesprek. Meer toe aan de rust? Dutjes tijdens de behandeling are allowed! ;-)

Merken en producten: In de salon word er alleen gewerkt met goedgekeurde professionele producten van o.a. Permablend, Kwadron & Mrs. Highbrow.

Het team: In 2021 heeft de salon haar deuren geopend. De eigenaresse runt de salon in haar eentje, er zal dus ook geen ander personeel aanwezig zijn. Na de opleiding schoonheidsspecialiste afgerond te hebben heeft zij ervoor gekozen zich te specialiseren in het verbeteren van de natuurlijke schoonheid. De focus ligt hierbij op de wimpers & wenkbrauwen, die het hele gezicht maken of breken. Na meerdere bijbehorende cursussen te hebben afgerond was de volgende stap het openen van een salon, zodat de kennis en vaardigheden gedeeld konden worden met de klant.

Gespecialiseerd in: De salon is voornamelijk gespecialiseerd in alles wat te maken heeft met de vormgeving van het gezicht. Hiervoor worden verschillende behandelingen aangeboden, zodat er samen gekeken kan worden welke het beste bij je past. De focus ligt op wimpers & wenkbrauwen, denk hierbij aan behandelingen als permanente make-up, lashlift, henna brows etc. Ook worden er diverse wax/hars- behandelingen aangeboden.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Trein/busstation Zandvoort aan Zee is op 1 minuut loopafstand.

Extra's: Ben je niet zeker over welke behandeling geschikt is voor je? Loop dan binnen voor gratis & eerlijk advies!

7
1
7
8
9
16
9